lekarz Magdalena Mrożkiewicz-Salamon

2,6
2,5
2,4

Byłam pacjentką doktor od 5 roku życia aż do pandemii. W czasie wizyt na NFZ Pani doktor potrafi przyjmować wizyty prywatne, wszystko przez drzwi słychać. Obsesja pandemiczne sprawiła że nie dało się już współpracować. Teraz nie wiem jak jest ale już do niej nie wrócę

Nie polecam i kategorycznie odradzam ! W przypadku wizyty na NFZ Pani doktor bardzo nie miła , arogancka, wyniosła . Nie udzielała mi żadnej odpowiedzi na moje pytania dotyczące pogorszenia lub poprawy wzroku pomimo iż wcześniejsze badanie również było wykonane przez nią samą . Totalna ignorancja ! Pani doktor nie szczędzi nie wybrednych komentarzy nie na miejscu .Odmawia przeprowadzenia badania mimo iż na wizytę czeka się pół roku jeśli pacjent nie jest zaczepiony przeciwko COVID 19 co jest nie zgodne z regulaminem NFZ i żadne kary nałożone przez Fundusz na ...

iż wcześniejsze badanie również było wykonane przez nią samą . Totalna ignorancja ! Pani doktor nie szczędzi nie wybrednych komentarzy nie na miejscu .Odmawia przeprowadzenia badania mimo iż na wizytę czeka się pół roku jeśli pacjent nie jest zaczepiony przeciwko COVID 19 co jest nie zgodne z regulaminem NFZ i żadne kary nałożone przez Fundusz na Panią doktor nie działają . W przypadku wizyty prywatnej wcale tez nie jest lepiej miałam okazje ocenić to kiedy trafiłam prywatnie do Pani doktor usunąć ciało obce z oka . Pani doktor uśmiecha się tylko jak pod koniec wizyty kasuje pieniążki . Wszędzie tylko nie tam ! Nigdy nie spotkałam się jeszcze z takim podejściem lekarza .

DRAMAT!!!! Byłam z dzieckiem na wizycie na NFZ , na którą czekałam ponad rok. Pani doktor niemiła, nerwowa, arogancka komentarze nie na miejscu w stylu; proszę być rozsądnym i nie zabierać młodszego dziecka ze sobą do przychodni; niestety nie każdy ma z kim zostawić młodsze dziecko. 2 sprawa słuchajcie wizyta na FNZ- NO CÓŻ WIZYTA TRWAŁA KILKA MINUT nie uzyskałam informacji jaką dziecko ma wadę czy się polepszyło od ostatniej wizyty czy też nie, mimo tego że na ostatniej wizycie byłam właśnie u tej Pani tylko ,że PRYWATNIE i tu ...

DRAMAT!!!! Byłam z dzieckiem na wizycie na NFZ , na którą czekałam ponad rok.
Pani doktor niemiła, nerwowa, arogancka komentarze nie na miejscu w stylu; proszę być rozsądnym i nie zabierać młodszego dziecka ze sobą do przychodni; niestety nie każdy ma z kim zostawić młodsze dziecko. 2 sprawa słuchajcie wizyta na FNZ- NO CÓŻ WIZYTA TRWAŁA KILKA MINUT nie uzyskałam informacji jaką dziecko ma wadę czy się polepszyło od ostatniej wizyty czy też nie, mimo tego że na ostatniej wizycie byłam właśnie u tej Pani tylko ,że PRYWATNIE i tu się wszystko zmienia na tej wizycie Pani była uprzejma miła, mało tego wtedy tez byłam z młodszym dzieckiem, absolutnie jej to nie przeszkadzało, kilka badań, kompetentna odpowiedź na moje pytania , a teraz !!!!wszystko dobrze proszę przyjść za pół roku.
Przykre jest to , że lekarze na wizytach na NFZ mają nas za totalne zero, przecież ona za tą wizytę dostaję pieniądze ,a zachowanie gdyby musiała robić to za darmo. Pracowałam w przychodni na NFZ kilka lat nigdy nie traktowaliśmy gorzej pacjentów którzy korzystali z wizyty na nfz, jak można ;przeprowadzić badanie i nie udzielić opiekunowi żadnej informacji , tylko wszystko dobrze, szkoda czasu
NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pełen profesjonalizm!!!.Wyjątkowe podejście do starszych osób.wszystko tłumaczy kilka razy,mówi głośniej jeśli pacjent żle słyszy,pomaga pacjentowi wstać ( to takie drobne gesty,ale jakże ważne i istotne ),szczególnie,że moja mama jest po endoprotezie biodra i ma 86 lat.Polecam tego lekarza.Wizyta była prywatna,ale tylko dlatego,że zależało mi na czasie ,a poza tym kontrakt z NFZ już się po prostu wyczerpał. Rybus Maria-córka pacjentki Pilśniak Heleny.

oby zachorowala dlugoi bolesnie jezdza!!!!!!!!!!!!! odradzam z calego serca!! per pani ą ę wyzej sra niz dupsko ma!!! naciagaczka !!!!!!!!

PO CO PISAC SKORO TO BABSKO NIC SOBIE Z TEGO NIE ROBI A CO GORSZE DYREKCJA ROWNIEZ NIE REAGUJE NA SKARGI PACJENTOW.TO JEST ROZBOJ W BIALY DZIEN.MOJ MAZ PO UDARZE CZEKAL PARE GODZIN A TA KROWA ZAPUSCILA MU KROPELKI ,NIE ZBADALA WADY WZROKU I NIE WYPISALA AUTOMATYCZNIE RECEPTY NA OKULARY,KAZALA PZYJSC W MAJU..PANI DOKTO /WETEYNARZ KIEDYS TRAFI NA KOGOS ,KTO ZALATWI JA TA SAMA BRONIA ALBO INACZEJ.WIOCHA I PERFIDIA PANI DOKTOR ,ZYCZE CI WIELU CHOROB NA STAROSC I OBY LECZYLI CIE TACY SAMI I Z TAKIM SAMYM PODEJSCIEM DO PACIENTA LEKARZE. KOCHANI PISZCIE SKAGI,MOZE KTOS SIE ZAINTEESUJE NASZYM POBLEMEM A JAK NIE TO ZALATWIMY TO INACZEJ,TAK DLUZEJ BYC NIE MOZE!!!!!!!!!!!!!!

Jest to lekarz bez powołania i bez sumienia ale z pięknym ignoranckim uśmiechem na twarzy, dla którego ważna wizyta prywatna w państwowym gabinecie. Czekałam na wizytę u tej pani rok, czekałam w umówionym dniu pod gabinetem, po uprzednim zarejestrowaniu 3 godziny. Po czym lekarka mnie zaprosiła ( przede mną wchodzili "przyjaciele" za kasę)i kazała mi wypełnić ankietę pt po co tu przyszłam i to był koniec kompetencji pseudo pani doktor gdyż stwierdziła że już mnie nie przyjmie bo nie ma czasu.Ręce mi opadły a z wściekłości straciłam głos. Ale co mogłam zrobić? Nic. A pani doktor pieniądze za mnie z funduszu dostanie.

Jeszcze nigdy żaden lekarz nie potraktował mnie tak profesjonalnie i rzeczowo, wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane więc jestem bardzo zadowolona :) życzę wszystkim zdrowia ale jeśli coś jest nie tak ze wzrokiem to jest to naprawdę dobry specjalista

Pani doktor ma zdecydowanie lekceważący, wręcz ironiczny stosunek do pacjęta

Pani doktor ma zdecydowanie lekceważący, wręcz ironiczny stosunek do pacjęta

Witam, zdecydowanie odradzam tego lekarza, byłem prywatnie z problemem zapalenia spojówek, Pani doktor wypisała mi antybiotyki i L4, ale gdy spytałem o badanie wzroku, to podając mi wizytówkę szybko poleciła mi umówić się na następną wizytę tłumacząc zepsutym aparatem. Totalna ignorancja pacjenta i wyciąganie z niego kasy, Omijajcie szerokim łukiem !!