mgr Magdalena Muchamgr Magdalena Mucha - zdjęcie profilowe

mgr Magdalena Mucha

Pomoc psychologiczna, Psycholog, Psychoterapeuta

Mgr psychologii ze specjalnością psychologia kliniczna, zaburzenia osobowości i neuropsychologia. Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji Instytutu Ananlizy Grupowej Rasztów.
Zapraszam ...

Zapraszam wszystkie osoby, które odczuwają cierpienie psychiczne, ból psychiczny rodzaj dyskomfortu psychicznego. Pracuję w podejściu psychodynamicznym.
Wykształcenie i doświadczenie zawodowe:

To była moja pierwsza wizyta u psychologa. Okazało się, że pani Magda jest bardzo uprzejma, podaje rękę na przywitanie i koniec wizyty. Słuchała mnnie z uwagą. Jestem pod wrażeniem jej zrozumienia dla mnie i moich problemów. Mimo młodego wieku pani psycholog na pewno będę chodzić do niej terapię. Czułam się zrozumiana i wiem nad czym mam pracować. Pozdrawiam panią Magdę i polecam

Pani Magdalena pomogła mi zrozumieć siebie. Dzięki terapii u niej zmieniłam wiele w swoim życiu, czuję się pewniej, a objawy nerwicowe mocno zelżały. W czasie naszych spotkań czuję się zrozumiana i przede wszystkim słuchana. Dziękuję i polecam.

Jestem u Pani Magdy na terapii. Zaangażowana. Czułam się bezpiecznie, chociaż czasem bywało trudno. Nie dawała mi zadań do zrobienia w domu. Pozwoliła mi samej zebrać w całość moje rozsypane klocki

Wciąż poszukujesz "Pomoc psychologiczna Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236