Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo,
osobiste zapisanie się na konsultację odbywa się wyłącznie od pon. - pt. pomiędzy: 14:45 - 15:00. pod nr. tel. : 665 150 512 w rozmowie telefonicznej. Telefon Laboratorium nie posiada funkcji sms.

Od 2015 r. na podstawie opinii Pacjentów jestem najlepiej ocenianym psychologiem klinicznym, psychoterapeutką i coachem w Warszawie.

W 2023 r. po raz ósmy otrzymałam Certyfikat Jakości Znany Lekarz 2023, który corocznie przyznawany jest jako dowód uznania dla specjalistów, którzy wyróżnili się nadzwyczajną dbałością o komfort Pacjentów i przykładali szczególną uwagę do rozwijania i unowocześniania swoich praktyk. Certyfikat Jakości Znany Lekarz jest podsumowaniem pełnych 12 miesięcy mojej psychoterapeutycznej pracy.

Po raz szósty z rzędu w 2023r. otrzymałam statuetkę ORŁA MEDYCYNY w kategorii NAJLEPIEJ OCENIANY I NAJBARDZIEJ GODNY ZAUFANIA POLSKI PSYCHOLOG I PSYCHOTERAPEUTA.

Jako wizjonerka na co dzień wykorzystuję Wielki Dar, który otrzymałam, jestem bowiem obdarzona ponadprzeciętnie rozwiniętą Intuicją oraz posiadam umiejętność przewidywania przyszłości.

Jako dojrzała kobieta z wyróżnieniem ukończyłam drugi magisterski fakultet - Psychologię w specjalizacji Klinicznej na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz szereg specjalistycznych szkoleń i kursów za granicą w świadomie wybranej dziedzinie.

Szczegółowe informacje dotyczące mojej praktyki zawodowej oraz cennik usług znajdują się na stronie: www.nagrodzkacoaching.pl oraz znanylekarz.pl

Koherentne pozdrowienia,
mgr Magdalena Hanna Nagrodzka

psycholog kliniczny, psychoterapeutka & coach
dyplomowany pedagog, politolog

Niezwykła Osoba. Ma w sobie coś metafizycznego i zdolność postrzegania rzeczy i spraw w oderwaniu od banalnego konkretu. Takich ludzi rzadko można spotkać na bezdrożach życia, a na takich serwisach to właściwie nigdy... Jedna rozmowa wniosła więcej niż bym oczekiwała...

Panią Magdalenę znam od 8 lat. Wcześniej pracowałem pod Jej okiem w ramach NFZ. Do terapii skłonił mnie zasadniczy problem, który długo zamiatałem pod dywan, ale nie od razu potrafiłem stawić mu czoła... Pani Magdalena zajęła się moją depresją, którą nosiłem z uśmiechem na twarzy. Sesje z Panią Magdaleną były i są bardzo inspirujące. Z każdej sesji wychodzę z nowymi przemyśleniami. W pewnym momencie terapię przerwaliśmy, bo nie byłem gotowy do pewnych zmian, których musiałem dokonać. Po niespełna roku szczęśliwie rozwiedziony do terapii wróciłem. Obecnie mam radość z życia, głębsze relacje z dziećmi, rodzicami i siostrą. Mijają lata, a Pani Doktor ciągle emanuje klasą. Jestem pod wrażeniem osobowości Pani Magdaleny, Jej wiedzy oraz pamięci! Na przestrzeni lat stałem się osobą jaką w głębi serca zawsze pragnąłem być. Jest to moje największe życiowe osiągnięcie. Chapeau bas! Marcin P.

Niesamowicie inteligentna, profesjonalna, ciepła, empatyczna, zainteresowana człowiekiem. Skorzystałem z kilku sesji i mogę powiedzieć jasno - sesje z Panią Magdaleną były bardzo wartościowe. Polecam z całego serca jeśli potrzebujesz mentalnego wsparcia.

Próbowałem najpierw autoterapii, ale człowiek sam nie zada sobie takich pytań jakie może usłyszeć od psychologa. Później odwiedziłem kilka gabinetów psychoterapeutów, ale była to strata czasu i pieniędzy. Z pewnymi obawami dotyczącymi psychoterapii udałem się do Pani Magdaleny. Pamiętam, że po pierwszej sesji poczułem ulgę i nadzieję. Pani Magdalena prezentowała się inaczej... Nie umiem tego dokładnie sprecyzować, ale biło od niej coś nieziemskiego... W trakcie pierwszych spotkań zauważyłem, że sięga głębiej niż bym się spodziewał, ale czułem się bezpiecznie pomimo różnych emocji, które mi towarzyszyły, także trudnych. Jeśli szukacie nieprzeciętnego ...

Jeśli szukacie nieprzeciętnego fachowca ale i mądrego człowieka, oddajcie się w dobre ręce. Dla mnie Pani Magdalena okazała się Mistrzynią.

Mam stuprocentowe zaufanie do Pani Magdaleny! Jest bardzo uduchowiona, mądra i posiada dar jasnowidzenia. Piękna wewnętrznie i nie tylko... Ma też bardzo piękny głos :-)

Najlepsza Osoba jaką spotkałam w swoim życiu. Pani Magdalena jest Psychologiem z wykształcenia i powołania. Patrzy zupełnie inaczej na świat... Odkryłam podczas spotkań mnóstwo rzeczy o których wcześniej nigdy nie słyszałam, a które miały bezpośredni wpływ na moją psychikę. Pani Magdaleno, dziękuję! Dobrze jest wiedzieć, że są na świecie jeszcze tacy ludzie jak Pani!

Miałam problem z atakami paniki. W domu, w pracy, na ulicy serce zaczynało mi kołatać, oddech przyspieszać i traciłam orientację, gdzie jestem i co robię. Zaczęło się to odbijać na mojej pracy, która wymaga kontaktów z ludźmi i niestety też na rodzinie. Wstydziłam się swojego problemu i dopiero kuzynka poleciła mi Panią Doktor. Do dziś jestem Jej za to wdzięczna. Przyszłam pełna obaw, a zostałam potraktowana z szacunkiem i wyrozumiałością. Natychmiast zajęła się mną, wytłumaczyła mi, że nie mam się czego wstydzić i bać.To, co ja brałam za przemęczenie, było znacznie poważniejszym problemem, z którym na szczęście Pani Magdalena pomogła mi się uporać. Wiem, że sama nie dałabym rady. Wszystkim osobom, które się boją i wstydzą wizyty u psychologa, mogę powiedzieć, że to ludzka rzecz i z całego serca mogę polecić Panią Doktor. Jest to psychoterapeutka ciepła i pełna zrozumienia, a przede wszystkim jest to Ekspert w swojej dziedzinie.

Dziękuję - to jest najważniejsze słowo jakie przychodzi mi do głowy kiedy myślę o Pani Magdzie - Psychologu. Pani Magda pomogła mi poukładać w głowie i w sercu to co mnie ograniczało i nie pozwalało cieszyć się życiem. Nie wiem jak Ona to robi, ale potrafi zwrócić uwagę i powiązać takie rzeczy, których sam nie byłbym w stanie zauważyć. Dostrzeżenie tego pokazało, że rozwiązanie było tuż obok, tylko coś nie pozwalało mi tego zobaczyć... I Pani Magda pomogła mi to dostrzec. I za to bardzo Jej dziękuję!!!

Pani Magdalena Nagrodzka to Pasjonatka człowieka i Unikat w swojej dziedzinie! Widać, że jej praca to pasja i wkłada w to całe serce. Przechodziłam u niej psychoterapię i dzięki Niej wyszłam z bardzo trudnej życiowej sytuacji. Ma w sobie ogromną wrażliwość i jest przy tym niezwykle ciepłą i sympatyczną osobą. Podczas terapii wykorzystuje bardzo szeroki wachlarz narzędzi, od klasycznych po nowatorskie. Sesje z Panią Magdą oprócz pracy nad sobą to także przyjemność. Mnie pozwoliła otworzyć się zarówno w sprawach dla mnie bolesnych jak i obudziła chęć do życia. Jestem przekonana, że jest w stanie pomóc każdej osobie jeśli tylko minimalnie się zaangażuje w terapię. Zgadzam się z każdą wystawioną tutaj opinią, że jest to Specjalistka nie tylko godna polecenia, ale Psycholog najwyższej klasy!
Gorąco każdemu polecam!
A.M. P.

Doskonały Fachowiec! Psycholog o niezwykłym zaangażowaniu w proces zdrowienia pacjenta, zdecydowanie wybiegającym ponad standardy! Niezwykle ciepła i cierpliwa, a przy tym potrafiąca nauczyć stawiania granic. Terapię u Niej można z góry potraktować w kategorii wylosowania szczęśliwego losu na loterii życia. Bez dwóch zdań osoba godna polecenia! Krzysztof Jan

Bez dwóch zdań osoba godna polecenia!

Krzysztof Jan