dr n. med. Magdalena Neuman-Łaniec

3,7
3,3
3,6
3,4

Pani doktor naburmuszona podczas wizyty, nieuprzejmą byle jak zbadała dziecko jakby siedziała w gabinecie za karę nie polecam

Mamy calkowite zaufanie do Doktor M.Neuman-Laniec, jest pediatra naszej corki od kilku lat. Zawsze mozemy liczyc na trafna diagnoze I profesjonalna opieke. Nasza corka wymagala dalszego leczenia poszpitalnego i Pani Doktor okazala ogromna pomoc i zyczliwosc.Polecamy z calego serca kazdemu kto oczekuje profesjonalnej opieki pediatrycznej.

Bardzo trudno jest ocenić fachowość lekarza nie będąc lekarzem. Pani doktor Magdalena Neuman-Łaniec w skali ocen od 1 do 10 według babci dziesięciomiesięcznej Julii zasługuje na 10. Dziękuję Pani Doktor Barbara Kopczyńska

Barbara Kopczyńska

Jest profesjonalistką i mamy do niej zaufanie. Koszt wizyty standardowy, w aptece ludzie zostawiacie dużo wiecej pieniędzy za zła diagnozę. W przypadku Pani Łaniec brak zastrzeżeń. Polecamy

Pani dr za duzo bierze wizyt prywatnych i lekko sie gubi kto i co u kogo, jezdzi koszmarnie zmeczona i nie kojarzy

BARDZO DOBRY SPECJALISTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BARDZO DOBRY SPECJALISTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaliśmy bardzo uprzejmie i kosztownie zbyci.

Zostaliśmy bardzo uprzejmie i kosztownie zbyci.