lekarz Magdalena Nikoniuk

Wspaniały lekarz, bardzo ciepła osoba, troskliwa i pomocna, jasno wszystko tłumacząc, dawno nie spotkałam tak uprzejmej osoby. Prawdziwy lekarz z powołania.

30.01 miałam teleporade z lekarzem, już kolejna, podczas rozmowy lekarz powiedziała, że wystawi niezbędny druk do złożenia o świadczenie rehabilitacyjne i bedzie ono do odbioru w placowce na Narbutta. Dzisiaj mamy 20.02 i do tej pory ani placówka ani ja nie otrzymałam tego druku. Kontaktuję się z luxmedem codziennie i sprawa stoi w miejscu. Od 3 tygodni jestem bez prawa do wynagrodzenia, a lekarz dalej nic nie robi. Nie polecam tego lekarza. Co do leczenia to nie odniosę się jakoś za bardzo,ponieważ przy każdej poradzie miałam zmieniane leki bo poprzednie nie działały tak, abym czula się lepiej.

Wspaniały lekarz, bardzo ciepła osoba, troskliwa i pomocna, jasno wszystko tłumacząca , dawno nie spotkałam tak uprzejmej osoby. Prawdziwy lekarz z powołania .

Pani Doktor mi pomogła, wiec bardzo ja polecam z czystym sumieniem . Walczyłam z nerwica lękowa i ciezka depresja postawiła mnie na nogi . Dala swoje wsparcie . Jest ciepła osoba . Od 5 lat nie biorę leków i czuje się super

Witam. Pierwsze spotkanie z Panią Magdaleną i całe stereotypowe spojrzenie na lekarzy tej specjalizacji zostało obrócone w pył. Doskonały lekarz....