dr n. med. Magdalena Niżańska

Stomatolog dziecięcy

Do Eurodentu poszedłem w ciemno.Jestem bardzo zadowolony że tam trafiłem.Bardzo miła,delikatna,uprzejma i przede wszystkim znająca się na swoim fachu Pani Doktor.Koszt wizyty wpisałem 130zł tylko dlatego że jest wymagane do uzupełnienia to pole.Podczas wizyty płaci się za to co w danym dniu będzie robione np.plombowanie.Polecam.

Pani doktor ma świetne podejście do dziecka, szczegółowo omawia dziecku etapy leczenia, miła i uprzejma. Jeden minus gabinetu to brak znieczulenia komputerowego, znieczulenie tradycyjne dla dziecka jak i dla każdego jest bardzo stresujące. Kolorowe wypełnienia zęba do wyboru dziecka, nagrody za dzielność :). Polecam!