2,4
2,2
2,4
1,8

Pani psycholog dziecięcy spóźnia się na umówione wizyty bo robi sobie kawkę . Wizyta 1/2 godziny za 70zł a córka (17lat) wyszła już z gabinetu po 10min . Szkoda kasy na tak nadętego psychologa bez uśmiechu i życzliwości do drugiego człowieka. Straciłam grubo ponad 2000 zł i więcej ani złotówki nie zapłacę bo nie warto . Jestem ciekawa jakich rad można udzielić nastolatce w 10 min chyba tylko zaprosić do kasy która najwyraźniej jest dla tej Pani najważniejsza. Nie polecam . A i jeszcze na wizycie Pani psycholog się pytała córki czy nas stać na taką terapię i wizyty co tydzień. Porażka omijajcie szerokim łukiem .

pani sprawia wrażenie zapatrzonej w samą siebie, raczej narcystycznej, w mej ocenie brak empatii i kompetencji, wydaje się, że nie umie pomagać, ale może trudno pomagać jednym kiedy zniszczyło się innych? Dlatego odradzam

miałam wrażenie,jakby ta pani była z lodu.w niczym nie pomogła mojemu dziecku.całkowity brak kontaktu i wyczucia.odradzam.

nic nie pomogła na dany problem odpowiedź ni jaka

nic nie pomogła na dany problem odpowiedź ni jaka

Fachowo i kompetentnie!!! Pani psycholog wykonała bardzo profesjonalne badanie psychotechniczne. W sposób jansy przedstawiła wyniki. Skierowała do odpowiednich specjalistów.