Jestem bardzo zadowolona z zabiegu powiększenia ust, które są takie, jakie sobie wymarzyłam :-) Trochę bolało, ale było warto!!! Pani doktor zrobiła mi jeszcze jakiś "lifting" czy coś takiego, teraz moja twarz wygląda naprawdę SUPER! Polecam, bo dr Magda jest bardzo miła i fachowa, a w dodatku sama jest wizytówką swojego gabinetu i zabiegów medycyny estetycznej. Pozdrawiam Panią, Paulina P.

Polecam każdemu! Dzięki zabiegowi wypełnienia zmarszczek, moja twarz odzyskała świeży, młody wygląd :-) Pani doktor Magda wszystko mi dokładnie wytłumaczyła, a efekt przerósł moje oczekiwania!!! dziękuję. Wdzięczna pacjentka Ewa G.

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6