lek. dent. Magdalena Panenka

Po dzisiejszej wizycie z czystym sumieniem mogę polecić Panią Magdalenę. Bardzo profesjonalne podejście, miła atmosfera . Wszystko odbyło się bezboleśnie i bezproblemowo. Naprawdę bardzo ciężko znaleźć takiego profesjonalistę. Jeszcze raz polecam i wiem, że przy kolejnym problemie zawitam u Pani Magdaleny.

PANI DOKTOR TO GODNY LEKARZ POLECENIA BARDZO BOJĘ SIĘ DENTYSTY ALE PO USIĄDZENIU NA FOTELU STRACH MINOŁ.BARDZO POLECAM I DZIĘKUJE

Pani Magdalena to lekarz, który po wysłuchaniu pacjenta nie sprawia wrażenia, że właściwie nie wie po co pacjent przyszedł, tylko po oględzinach uzębienia proponuje sposób leczenia, nie sprawia wrażenia, że np. zęby osoby starszej nie wymagają większego zainteresowania. Pani doktor podchodzi do każdego pacjenta kompleksowo.Dziękuję. W najbliższym czasie zapisze się na kolejną wizytę. Pozdrawiam i życzę szczęśliwego Nowego Roku 2017.