dr n. med. Magdalena Piechel

Dermatolog

1,3

Z całym szacunkiem dla wiedzy i doświadczenia Pani doktor. Leczyliśmy się u Pani doktor całą rodziną. Nie powiem że nie podratowała mi skóry w trakcie rzutu alergii. Pomijając ten fakt, byłam z córką na wizycie zbadać pieprzyk, bo mnie niepokoił. Byłyśmy tam 5 min. Wszystko ok, nie robiłyśmy nic innego. Zapytałam p. Doktor czy by mi nie przepisała jednej recepty na jakiekolwiek lek doustny na alergie bo mi się skończył.. W tym momencie Pani doktor zapytała mnie czy jestem świadoma ze to kolejna wizyta - cena 200 zł?! Odmówiłam. Zapłaciłam za 5minutową wizytę córki 200 zł. Paragonu za to nie dostałam, żadnych innych recpet dla córki też nie, nie mówiąc o tym że byłam zniesmaczona ze Pani doktor chciała zainkasować 400 zł za 5 min wizyty i ew receptę. Nie chciałam Pani doktor na nic naciągać bo ją szanowałam jako specjalistę ale dla mnie to już pewna przesada. Pozostawiam innym do przemyśleń.

Dla mnie, w moim przypadku - Kawał oszukańczego Konowała. Zamiast zatrzymać moje łysienie raczej je przyspieszyła. Nie zgłębiła w pełni problemu, odwalając standardową formułkę złożoną z informacji o rzeczach które można wszędzie wyczytać(internet). Reasumując czysta woda, słowa bez pokrycia w faktach, mrzonki, pobożne życzenia wypowiadane w tonie zdecydowanej pewności siebie. Jedna wizyta to 10 minut, za 100 zł, całe leczenie wizyty + tabletki= 1500 zł w pół roku. Ps. To jest lekarz, który wrzuca pacjentów i ich przypadłości chorobowe do jednego worka - wyprowadzając wypadkową prawdopodobieństwa które następnie ustanawia wyrocznią.

Dla mnie, w moim przypadku - Kawał oszukańczego Konowała.
Zamiast zatrzymać moje łysienie raczej je przyspieszyła.

Bardzo słabo, zaufałem Pani doktor i stosowałem jej zalecenia - teraz mocno żałuję. Po pół rocznym przyjmowaniu tetracykliny nabawiłem się poważnych problemów żołądkowych. Ponadto miałem wrażenie że Pani doktor przeprowadza na mnie testy dermatologiczne maści i preparatów na każdej wizycie zostałmi przepisany nowy środek. Pani doktor leczenie podjęła bez żadnego wywiadu czy badania, obejrzenie zmian skórnych to dosłownie rzut oka, jak się później okazało nieskutecznie. Mimo miłej i uprzejmej obsługi nie polecam tego lekarza