dr n. med. Magdalena Pisarska

Onkolog, Ginekolog położnik

Osoba godna polecenia , bardzo miła . Jestem zadowolona z wizyty u niej w gabinecie, jaki i na oddziale.Po mimo wielkiej odległości w kilometrach będe korzystała z jej porad.

Znakomity lekarz i życzliwy człowiek. Wszystko wytłumaczy, doda otuchy, przeprowadzi przez najtrudniejszą chorobę

Nie polecam wizyt u Pani Profesor. Bardzo mocno się zawiodłam. Namiary dostałam z polecenia. Poszłam do niej z moją pierwszą ciążą. Chodziło o potwierdzenie. Wizyta trwała 5 minut, zapłaciłam za nią 200 zł i właściwie za dużo nie dowiedziałam. Nie został ze mną przeprowadzony należyty wywiad a im więcej pytań zadawałam ( w końcu pierwsza ciąża, chce wiedzieć co i jak, co mogę czego nie mogę, za tyle kasy to chyba mi się należy) tym szybsze i lakoniczne odpowiedzi słyszałam. Ok, nie powinno się iść do lekarza na ploteczki, ale jeżeli pacjent chce się dowiedzieć co i jak to ma prawo tą wiedzę uzyskać!!!Poza tym Pani Profesor była zdziwiona, że nie mam żadnych objawów ciążowych poza brakiem miesiączki, jakby brak mdłości czy wymiotów oznaczał nieprawidłowo rozwijającą się ciążę. A ja się czułam super. Wysłała mnie na badania beta HCG oczywiście na Polną, żebym mogła jeszcze wspomóc finansowo Jej szpital. Zgodzę się, że ma SPECYFICZNY styl bycia, mnie on jednak bardzo drażnił. Co do bolesnego czy nie badania- uważam, że tego typu badanie nigdy nie będzie przyjemne a lekarz ma zbadać a nie "miziać". Jeżeli chodzi o sam gabinet na Wyżynach, pozostawia również dużo do życzenia. Poczekalnia ma robić wrażenie przytulnej, ale babeczki uwaga przez te drewniane drzwi prowadzące do gabinetu WSZYSTKO SŁYCHAĆ! Sama aparatura również mogłaby być trochę nowocześniejsza. Może przy zwykłym badaniu taki monitor wystarczy ale przy USG ciąży gdzie każda z nas chciałaby maluszka zobaczyć...Po dwóch wizytach, wydanych w błoto 400 zł za w sumie 10 minut i ostatecznym czarnowidztwie tej Pani co do rozwoju mojej ciąży, skonsultowałam się z innym lekarzem, który w tej chwili prowadzi moją jak najbardziej dobrze rozwijającą się ciążę, maluszka widzę na ogromnym monitorze zawieszonym na ścianie i zdecydowanie nie ma opcji, żeby ktokolwiek usłyszał treść mojej rozmowy z lekarzem. Panią Profesor, jak również szpital na Polnej zamierzam omijać bardzo szerokim łukiem

Bardzo miły lekarz ale niestety nie potrafi mnie wyleczć ,przez co bardzo cierpię .

Ja rownież nie polecam, bardzo pobiezne traktowanie pacjenta, wg mnie niekompetentne i na odczep, ja zostalam zle zdiagnozowana, a przynioslam swieze wyniki hormonow, poniewaz Pani ta nawet nie raczyla się z nimi glębiej zapoznac. Uczulam rownież, na fakt że chociaz niby jest onkologiem ,nie potrafi wykryc nowotworu uspkojajac że nic groźnego sie nie dzieje. Oraz najdroższa wizyta u ginekologa z jaka sie spotkalam

Nie jestem zadowolona z wizyty. Pani doktor nie przeprowadziła porządnego wywiadu (choć była to moja pierwsza wizyta u niej) badanie szybkie, dość pobieżne. nie wytłumaczyła mi wszystkiego mimo mojego dopytywania. I na koniec szok w postaci 200 zł za wizytę (ok 6-7 minut).

jest to lekarz na włściwym miejscu, świetny diagnosta

jest to lekarz na włściwym miejscu, świetny diagnosta

profesjonalistka!bardzo szczegółowo podchodzi do problemu pacjentki,bardzo dobry lekarz

Przez pania doktor nie moge zajsc w ciaze,poniewaz zalozyla mi spirale ,mialam 21 lat i jeszcze nie rodzilam, miesiac po zalozeniu zaszlam w ciaze i poronilam do tego doszlo zakazenie no i do dnia dzisiejszego a mam 32 lata nie moge zajsc w ciaze

bardzo dobry lekarz, szczerze polecam... jedno, ale tylko w prywatnym gabinecie nie ma dźwiękochłonnych drzwi, więc wszyscy wiedzą o poprzednikach wszystko