lek. dent. Magdalena Piwowarczyk-Józefów

złote ręce, potrafi wszystko wyjdziesz zadowolony i zaopiekowany powierzyłabym swoje dziecko traktuję pacjenta tak że czuje że jest zajważniejszy

Super dentystka. Idealnie robi to co ma robić. Dobre podejście do pacjęta i profesjonalizm. Jest miła i wyrozumiała. Polecam

NAJLEPSZA DENRYSTKA NA ŚWIECIE!!! Super miła i wyrozumiała, wszystko spokojnie i zrozumiale tłumaczy. Super dobry w tym co robi. Polecam z całego serca

Ciągle komentowanie pacjenta jak dba o zęby i umoralnianie.. lekarz ma leczyć nie komentować w jakim stanie są zęby i jak się o nie nie dba. Jak dla mnie zero kompetencji pod tym względem. Pani Asystentka znów super .. dobre podejście i profesjonalizm.

Jak dla mnie zero kompetencji pod tym względem.
Pani Asystentka znów super .. dobre podejście i profesjonalizm.

Pani dr może i jest dobrym lekarzem ale jej podejście do pacjenta pozostawia wg mojej opinii wiele do życzenia.Jakiś czas temu miałam ekstrakcję zęba. Ekstrakcja jak ekstrakcja, nic przyjemnego, jednak po usunięciu wystąpiło powikłanie poekstrakcyjne, które o zgrozo trwało 3 tygodnie. Po 7 dniach zgłosiłam się do Pani dr z bólem, założyła jakiś opatrunek, który nic ale to nic nie dał i pozostawiła mnie z bólem samej sobie. Dopiero leczenie u kolejnego stomatologa przyniosło rezultaty. Lekarz wyłyżeczkował ranę założył opatrunek z tabletek i po pierwszej wizycie już poczułam ulgę a po drugie i trzeciej przestało w końcu boleć. Nadmieniam, że wszystkie wizyty u kolejnego stomatologa były na NFZ.

REWELACJA !!! Po prostu rewelacja. Polecam całym sercem. Kompetentna, delikatna, wspaniały i nieoceniony specjalista.

Pani Magda jest świetnym fachowcem. Zawsze miła, bardzo kompetentna, spokojnie wytłumaczy. Polecam w 100%