lekarz Magdalena Pręgowska

Internista

Radzę omijać Panią doktor szerokim łukiem, bardzo niemiła oraz przy wiecznych pretensjach- byłam umówiona na godzinę 10, weszłam o godzinie 13- od progu zostałam przyjęta z wielkimi pretensjami ( ale to nie ja przez 3 godziny bawiłam się w plotkowanie ). Dodatkowo przyszłam z bólem głowy oraz uciskiem w klatce piersiowej a wyszłam ze skierowanie na tomografię głowy... następnego dnia przy wizycie u innego lekarza okazało się że mam zapalenie oskrzeli, wniosek nasuwa się sam, jeżeli Pani doktor nie potrafi rozpoznać zapalenia oskrzeli to nie powinna pracować w tym zawodzie. Ocena powinna być 0 taka sama jak poziom wiedzy Pani doktor, ale niestety tak się nie da.

Niestety moja opinia w 100% pokrywa sie z poprzednimi. Kobieta wybitnie nie mila traktująca pacjentów z góry. Fakt ten możnaby pominac gdyby ta osoba wykazała się wiedzą medyczna i potrafiła pomoc pacjentowi. Niestety tym również się nie popisala przez co musiałem udać się prywatnie do lekarza. Dodatkowo zawsze ma opóźnienia... Zdecydowanie odradzam poniewaz szkoda czasu, zdrowia i nerwow.

Tragedia. Bardzo niemiła dla pacjentów. Na moje pytanie dlaczego jest taka niemiła odburkła, że ma prawo. Do tego niekompetenta, nie umie rozpoznać choroby. Radzę omijać ją szerokim łukiem.

Pani doktor dała się poznać z bardzo złej strony. Jest osobą niemiła i nieuprzejmą, zaś swoich pacjentów traktuje z góry. Nie potrafi trafnie postawić diagnozy, a jej metody leczenia dalece odbiegają od współczesnych. Totalny brak profesjonalizmu i opieszalstwo. Nie polecam tego lekarza.

Bez komentarza............................................................................................................................