lekarz Magdalena Prus

Neonatolog, Pediatra

Pani dr to Pediatra godna polecenia! Zaczęliśmy się leczyć u pani dr jeszcze w Medicover a teraz jeździmy prywatnie, gdyż mam do Niej zaufanie. Ma kompleksowe podejście i pomysł na leczenie, daje wskazówki, rozmawia z rodzicem i zbiera informacje zanim przepisze jakieś leki, a nie tak z automatu od razu recepty. Mi się b. podoba takie podejście bo kazde dziecko jest inne - u nas mamy dwa zupełnie inne typy dzieci wymagające innego podejścia w leczeniu kazdej z chorób bo inaczej je znosza. Bardzo poztywnie oceniam tez kontakt mailowy- gdyż czasem potrzeba coś na szybko skonsulotwać i tu miła niespodzianka -można na prawde liczyć na wsparcie! POLECAM !
Iwona

Rewelacyjny lekarz. Zawsze rzetelnie odpowiada na wszystkie pytania. zawsze ma czas. W czasie gdy włączałam do diety maluszka stałe pokarmy spokojnie odpowiadała na pytania, rozwiewała wątpliwości. Nie przepisuje pochopnie antybiotyków lub góry lekarstw.

Pani dr Magdalena Prus jest wspaniałym lekarzem: kompetencje, doświadczenie, kompleksowe podejście, dokładne tłumaczenie i poświęcony czas- wszystko na najwyższym poziomie. Panią Doktor poleciła mi koleżanka, która leczyła dwójkę swoich dzieci u Pani Doktor. Od samego początku miałam poczucie, że wreszcie trafiłam na dobrego pediatrę: dokładny wywiad, dokładne zbadnie dziecka, szczegółowe informacje co do dalszego działania i leczenia. Trafiliśmy do Pani Doktor z kilkoma problemami zdrowotnymi (przewlekłe katary, kaszel, zapalenie ucha, opóźnienie rozwoju mowy). Pani Doktor określiła nam kierunek działania, pokierowała do właściwych specjalistów, miała trafne przypuszczenia i diagnozy. Na samym początku, jak tylko trafiliśmy do Pani Doktor - "wyciągneła" moją młodszą córkę z zapalenia płuc. Zaufałam Pani Doktor, i jeszcze się nie zawiodłam. Bardzo ważne jest również to, że pacjent ma kontakt z Panią Doktor nie tylko na wizycie. Pani Doktor przyjeżdża też na wizyty domowe.
Moje córki z chęcią chodzą na wizyty do Pani Doktor:-)
Pani Doktor Magdalena Prus jest lekarzem z powołania, godnym zaufania i polecenia.

Ten lekarz to kompromitacja dla wszystkich pediatrów, którzy nie mając żadnej wiedzy, wypowiadają się na temat karmienia piersią, a nie powinni tego robić! Ta Pani utwierdza mnie w przekonaniu, że pediatra powinien zająć się wyłącznie tym, czego się uczył na studiach- leczeniem dzieci, natomiast nie powinien w ogóle wypowiadać się na temat karmienia piersią, laktacji czy odżywiania dzieci. Na poczatek proponuję Pani Prus zapoznanie się z garścią rzetelnej wiedzy o kp (ang) http://kellymom.com/ a do tego wszystkie artykuły o karmieniu piersią dostepne w serwisie dziecisawazne.pl http://dziecisawazne.pl/karmienie-piersia/ Proszę pamiętać, że nie posiadanie wiedzy grzechem nie jest, ale ignorancja na własne życzenie mając tą wiedzę na wyciągnięcie ręki i podpieranie się tytułem aby wzmocnić autorytet już tak. Proponuję Pani Magdalenie Prus douczyć się w temacie karmienia piersią i wartości matczynego mleka, bo to po prostu wstyd, aby lekarz, w dodatku matka prezentowała poziom wiedzy ZERO i miała czelność wprowadzać matki w błąd!

Pierwsza moja wizyta u Pani doktor w Medicover nie należała do najlepszych. trochę poczułam się spławiona, ale chyba każdy ma gorszy dzień, bo każda kolejna przebiegła bardzo dobrze. Najbardziej podoba mi się u Pani doktor to, że zamiast przepisywać górę leków, zaczyna od badań. Drugi duży plus, to bardzo dobry kontakt poza przychodnią, on-line. Zawsze szybko odpisuje na wiadomości. Na razie obyło się bez większych problemów, więc jeszcze nie mam zdania co do skuteczności, ale podejście "farmakologia w ostateczności" w obecnych czasach jest dla mnie na wagę złota.

Świetny lekarz! Niesamowita wiedza, dobre podejście do dziecka, konkretna, rzetelna, poświęca sporo czasu dla pacjenta. Bardzo bardzo polecam panią doktor. Korzystamy z usug w ramach nfz w legionowie i prywatnych usług lekarskich. Długo szukałam dobrego lekarza i śmiało mogę powiedzieć, że znalazłam.

Jest fantastyczna. Ilu ja lekarzy z maluchem przeszłam przed nią i na różnych dyżurach nawet tych szpitalnych to nieopisane. Zawsze ratuje malucha z opresji ale i mnie nad opiekuńcza matkę która drży na samą myśl o chorobie malucha. Dodam jeszcze ze mój mąż który panikę bardziej ode mnie w sprawie zdrowia małego nie chce słyszeć o innym pediatrze.

Wyjątkowo nieuprzejma i niemiła. Poczulam się wyjątkowo upokorzona podejściem Pani doktor i karceniem mnie jak małej dziewczynki za oczekiwanie na taksowke w budynku Medicover, a nie na zewnątrz z chorym na krztusiec dzieckiem. Dodam, że nie znalazła 5 minut na przyjęcie nas, tylko odesłała do innej przychodni na drugim końcu miasta. Inną ewentualnością było czekanie na "okienko" i wizytę u Pani doktor 3,5 godziny. Ale gdzie mielismy czekać? Bardzo, bardzo nieprzyjemne doświadczenie. Mam nadzieje nigdy więcej nie natknąć się na tą Panią.

Moje odczucia po jednej wizycie są bardziej negatywne niż pozytywne. Pani Dr była niezbyt sympatyczna, raczej oschła, wizyta trwała bardzo krótko, bez wnikliwego wywiadu. Osobiście raczej wizyty nie powtórzę...

Wizyta w ramach Medicover. Pierwszy lekarz, którzy wytłumaczył mi na czym polega choroba dziecka.