mgr Magdalena Przybylakmgr Magdalena Przybylak - zdjęcie profilowe

mgr Magdalena Przybylak

Coach

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Nazywam się Magdalena Przybylak – jestem certyfikowanym Coachem, mediatorem ze specjalizacją w sprawach rodzinnych, terapeutą TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach) w trakcie szkolenia II stopnia, doradcą rozwoju osobistego. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku – Pomoc psychologiczna i interwencje systemowe w rodzinne na Uniwersytecie SWPS w Katowicach, obecnie w trakcie stażu w Instytucie Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Moją pasją jest stały rozwój, poznawanie siebie głównie poprzez pracę na własnych zasobach, które posiada każdy oraz z przekonaniami, które tak często utrudniają drogę do spełnionego życia. W procesie i pracy z Klientem skupiam się na poszukiwaniu rozwiązań, wzmacnianiu tego co pomaga i przeformułowaniu tego co blokuje i nie wspiera w osiąganiu równowagi życiowej, z dużą uważnością na emocje. Wierzę, że każdy posiada w sobie wszystko, co potrzebne do tego, aby żyć spełnionym życiem, a czas kryzysu w życiu człowieka jest lekcją i szansą na zmianę, na lepszą przyszłość.
Pracuje w oparciu o zgłoszony problem czyli konkretny temat w terapii krótkoterminowej jednak czas zależy od współpracy i gotowości do zmian klienta.

Moja Misja

Życie jest dla mnie fascynującą i zaskakująca podróżą, a droga jest równie ważna jak cel. Wspieram Ludzi w zmianach życiowych i zawodowych, poszukując rozwiązań, które prowadzą do: osiągania celów, uświadomienia sobie zdolności do realizacji własnych aspiracji, odkrywania własnych talentów i potencjału. Najważniejsze, aby ludzie doświadczali autentycznej radości z tego KIM SĄ i CO ROBIĄ.
Moje wartości
Indywidualizacja
Maksymalista
Odpowiedzialność
Moja droga zawodowa
W trakcie mojej ponad 20 letniej kariery w korporacjach finansowych, głównie w Deutsche Banku, miałam okazję zarządzać i współpracować z wieloma wspaniałymi Ludźmi.

Moja praca polegała głównie na wspieraniu ich, motywowaniu i zachęcaniu do wyjścia poza strefę komfortu, tak aby wykorzystali zasoby i potencjały, które w sobie mają.
Budowałam długoterminowe relacje zarówno z klientami korporacyjnymi, małymi i średnimi przedsiębiorstwami, jak i klientami indywidualnymi.
Jednak zawsze w relacjach biznesowych fascynował mnie Człowiek, jego ograniczenia i możliwości, talenty, charaktery i osobowości.
Wiedziałam, że chcę iść taką drogą zawodową, która pozwoli mi pogodzić te dwa ważne dla mnie obszary – Biznes i Człowiek w całej okazałości i z całym otaczającym go światem.

Dlatego w pewnym momencie mojej drogi zawodowej podjęłam decyzję o budowaniu i rozwijaniu własnej firmy.
Nazwę Donum Animo – co znaczy z łac. Dar umysłu – zawdzięczam mojej Córce Zuzannie, która swoją odwagą, kreatywnością i uporem inspiruje mnie do codziennego działania. Zuzia, gdy wszyscy inni mówią już dalej się nie da, Ona podejmuje ostateczną próbę i udowadnia, że wszystko jest możliwe.

Nazwa Donum Animo dokładnie określa istotę procesu terapii, coachingu i pracy na zasobach, które drzemią w nas samych. Jedno tylko jest potrzebne – Chęć odkrycia ich i rozwijania, chęć wyjścia poza strefę własnego komfortu, bo tylko wówczas jakość naszego życia zmieni się na lepsze.

Czy coaching/terapia działa?
Cytat jednego z moich klientów:
“Wierzyłem, że coaching mi pomoże, ale nie sądziłem, że aż tak bardzo odmieni moje postrzeganie siebie i świata!”