Pani Doktor jest lekarzem z powołania!!! Bardzo dużo czasu poświęca każdemu pacjentowi. Wszystko tłumaczy, zastanawia się nad pacjentem. Jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą. Polecam !!!

naprawdę polecam :) umie tłumaczyć ze zrozumieniem. bardzo miła i przykładna ,jestem zadowolona ze spotkania!!!!

Wspaniała lekarka! Konkretna, kompetentna i bardzo zaangażowana w sprawę każdego pacjenta. Lekarz z powołania.

Od niedawna uczęszczam do Pani dr. Raif i mogę z całego serca polecić ją innym pacjentom:)) Cudowna kobieta, która przetłumaczy z polskiego na " Nasze", ma super podejście do dzieci jak również do rodziców. Po wizycie u Pani dr. chce się dalej walczyć. Ciepła, wrażliwa, profesjonalistka w każdym calu. Z całego serca polecam i pozdrawiam Panią dr.

Od Pani doktor usłyszałam konkretne informacje na temat choroby i postępowania z dzieckiem.Ciepło które bije od Pani doktor,daje siłę do dalszego działania.Szczerze polecam,ma w sobie bardzo dużo empatii,bardzo dobry kontakt z dzieckiem.

Pani dr Raif to super lekarz który wie o czym mówi i co robi.Goraco ja polecam wszystkim rodzicom którzy zastanawiaja sie nad wyborem neurologa dla swojego dziecka.Kompetentna pełna checi by Ci pomóc lekarka- lekarz z powołania!!!!

Świetny lekarz, super specjalista, ma ogromną wiedzę i jest bardzo wnikliwa. Polecam wszystkim!

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Gdańsk"?

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25