dr Magdalena Rembiesa-Jastrzębska

Pediatra

3,9
3,6
3,3

Pani dr ma świetne podejście do pacjentów, ale chyba na tym kończą się Jej plusy. Generalnie nigdy w nic nie wnika, nie tłumaczy co się dzieje i często na jakieś pytanie odpowiada, że dziecko z tego wyrośnie. Zbiera krótki wywiad, osłucha, zajrzy do gardła, wypisze karteczkę z syropami (zawsze podobny zestaw) lub ewentualnie antybiotyk. Zdarzyło mi się też ze 3 razy, że nie wychwyciła zapalenia oskrzeli, np: twierdziła, że jest ok, dziecko może wychodzić na spacer, a następnego dnia nie chciała Go przyjąć. Tymczasem dziecko po 1 dobie miało ostre zapalenie oskrzeli i ucha (badał dr Chmiel). Od razu dostało 2 zastrzyki w gabinecie zabiegowym. Reasumując, Pani dr ma ujmujące podejście do pacjenta, ale raczej bym Jej nie polecała

Zdecydowanie polecam, udało mi się niedawno zdeklarować do pani doktor moich 3 synów i bardzo się z tego cieszę. Mój średniak (8lat) ciągle chorował, a poprzednia pani doktor pomimo moich protestów ciągle podawała antybiotyk. Odkąd jesteśmy u pani doktor Jastrzębskiej, mały antybiotyku nie brał, pani doktor skupia się najpierw na mniej wyniszczających sposobach, i jakimś cudem ciągłe chorowanie się skończyło. Teraz chodzimy też z niemowlakiem (urodzony za wcześnie o 2 miesiące) i pani doktor zawsze poświęca nam tyle czasu ile trzeba, wszystko cierpliwie tłumaczy, jest bardzo delikatna, a zarazem dokładna.Naprawdę polecam każdemu, WSPANIAŁA LEKARKA !!!

Pani doktor zajmuje się trójką moich dzieci i pomimo tego iż dziecie różnie reagowały na widok ubranej na biało kobiety cierpliwie znosiła krzyki i płacz małych pacjentów.A co do leczenia i rozpoznawania nie mam żadnych zastrzeżeń.No i najważniejsze nie przepisuje antybiotyków przy byle katarku.Polecam mimo iż deklaracji już ponoć nie przyjmuje:( A to też o czymś świadczy!

Otórz tak,czytając komentarze przyznaję,że nie podaje antybiotyku przy byle katarku,popełniła natomiast błąd nie dopuszczalny!Wiadomo,że nie wolno podawać dzieciom antybiotyku bez nadzoru szpitalnego,mój syn mając niespełna miesiąc dostał antybiotyk na zapalenie płuc,bez nadzoru szpitalnego.Od tej pory notorycznie ma zapal.oskrzeli,Pani doktor umywa ręce tłumacząć,że to ja coś nie tak robie!dziecko ma dziś niespełna rok,nadal ciągle choruje a antybiotyki i zastrzyki już nie działają!owszem,miła lekarka,dokładnie bada ale w tym 1przypadku zawaliła sprawę i teraz są tego efekty,które zostaną na całe życie.

dobry fachowiec, uprzejma wyaśnia wyczerpująco

dobry fachowiec, uprzejma wyaśnia wyczerpująco

Bardzo miła pani mojego dziecka ulubiona lekarka.Polecam każdemu!!!

Bardzo miła pani mojego dziecka ulubiona lekarka.Polecam każdemu!!!

nie chciała przyjąć dziecka prywatnie bo byłam wcześniej u innego lekarza i solidarność nie pozwala jej podważać diagnozy innego lekarza zgroza :(