lekarz Magdalena Rudzińska

Trafiliśmy do Pani Doktor przypadkowo, to był bardzo dobry zbieg okoliczności. Profesjonalnie i konkretnie zajęła się moim ojcem, który jest w trakcie leczenia onkologicznego. Pani Doktor, dziękuję za podejście, wiedzę, trafne decyzje. W przypadku częstych wizyt w szpitalach, poradniach to bardzo ważne by lekarz widział w pacjencie, także człowieka.

Bardzo miła i konkretna Pani Doktor. Bez problemu udziela informacji o przebiegu i efekcie leczenia. Dziękuję Pani za skuteczną i fachową pomoc udzieloną mojemu tacie.

Miła, uprzejmą,życzliwa,kompetentną,lekarz z sercem,udziela konkretnych,rzeczowych informacji ,potrafi słuchać ludzi i doradzać,znajduje czas dla pacjentów jak i ich rodzin

Szczycąca się brakiem jakiejkolwiek wiedzy, działająca na oślep Pani "doktor". Poziom "leczenia" daje wiele do życzenia. Nie wspominając o jakiejkolwiek sympatii, a nie traktowaniu pacjentów jak nr pesel.

Nie polecam, raczej odradzam. Poziom pani doktor pod względem wykonywania swojej pracy, wiedzy i nawet zwykłej ludzkiej empatii jest poniżej wszelkiej krytyki.