lek. dent. Magdalena Rychert

Pani Magda jest prawdziwą profesjonalistką! Zawsze miła i uśmiechnięta - wizyty są bezstresowe, polecam wszystkim którzy boją się wizyt u dentysty- Pani Magda jest najlepsza :)

Zdecydowanie polecam. Sympatyczna osoba i kompetentny lekarz. Miła atmosfera i pacjent czuje się spokojny.

jest rewelacyjna, kompetentna i nie naciąga na kasę

jest rewelacyjna, kompetentna i nie naciąga na kasę

Trafiłem przypadkowo w trakcie wakacji z bólem zęba, plomby cena/jakość bezkonkurencyjnie. (w okolicy 4 inne gabinety - a więc rynek konkurencji robi swoje). Wróciłem po miesiącu i powymieniałem stare plomby - prawie bezboleśnie, mam gwarancję , piękny uśmiech. Dałem się namówić na wybielanie. Spoko dentystka, w drugiej części wakacji miałem problem z terminami, można się umówić w drugim gabinecie, ale mi się nie opłacało dojeżdżać, bo ciotka mieszka nad gabinetem.

Pani doktor swoim podejściem do mnie potrafiła wyleczyć mnie ze strachu przed dentystą. Fachowo podchodzi do swojej pracy. Cudowna kobieta, wspaniały stomatolog, jakbym miał to bym dał sobie wszystkie zęby wyrwać...:-) Pacjent Notoryczny

Pacjent Notoryczny

Najlepszy stomatolog w mieście!!!!!!!!!!!!! Po raz pierwszy się spotkałem z lekarzem, który daje gwarancję na plomby.

Najlepszy stomatolog w mieście!!!!!!!!!!!!!
Po raz pierwszy się spotkałem z lekarzem, który daje gwarancję na plomby.

Pani doktor Magdalena Rychert to swietny fachowiec i prawdziwy człowiek , który nie patrzy na zegarek