lekarz Magdalena Rymarczyk

Neurolog

Bardzo kompetentna i zaangażowana Pani doktor pracująca w szpitalu Zawsze odnosi się z szacunkiem , co bardzo cenię

Bardzo kompetentna i zaangażowana Pani doktor pracująca w szpitalu
Zawsze odnosi się z szacunkiem , co bardzo cenię

Świetny lekarz i wspaniały czlowiek. Słucha pacjenta, fachowo potrafi doradzić oraz stawia trafne diagnozy. Bardzo polecam Panią doktor Magdalenę Rymarczyk.

Bardzo kompetentny i oddany pacjentom lekarz. Przeprowadza szczegółowy wywiad, dokładnie bada, poświęca pacjentom dużo czasu, wyjaśnia dokładnie wątpliwości. Poza poradnią rozpoznaje swoich pacjentów, co rzadko się zdarza. Szkoda, że Pani doktor nie przyjmuje w poradni neurologicznej...

Bardzo polecam. Pani Doktor jest przesympatyczną osobą z dużą wiedzą. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Nie pogania. Wzbudza wielkie zaufanie swoim ciepłym usposobieniem.

uważam ,że lekarz z powołania świetne indywidualne podejście do pacjenta , czas w pełni wypełniony bez zbędnej gadki ,dokładna, szczegółowa. Wszystkie niezbędne badania wykonane trafna diagnoza i odpowiednie leczenie- Polecam z pełnym przekonaniem.

Do Pani doktor Rymarczyk trafiłam z polecenia znajomej. Czytajac opinie miałam średnie odczucia ale szczerze polecam!!!! Dziwie się, ze ktokolwiek może mieć jakieś zastrzeżenia do pracy i profesjonalizmu Pani doktor. Czuje, ze czas (prawie 50 min.)poświęcony na szczegółowo przeprowadzony wywiad i badanie oraz wskazówki i zaproponowany sposób leczenia to w końcu strzał w 10! Szukałam pomocy już bardzo, bardzo długo u wielu specjalistów. Dodatkowo to przesympatyczna i ciepła osoba co dla mnie ma ogromne znaczenie. Dziękuje Pani Doktor!!!!

Nie mogę zgodzić się z opiniami przedstawionymi przed przyjęciem pierwszego pacjenta w nowootwartym gabinecie. Znam panią doktor z wielu wizyt w poradni i mam jak najlepszą opinię, podobnie jak o wielu innych specjalistach . Widać część konkurencji poczuła się zagrożona i nie wytrzymuje napięcia.

dramat...................................................................................................................................................................................

Jeśli nie miało się wypadku albo nie spadło z drabiny i dajesz radę sam się ubrać to nie ma po co iść do pani doktor z bólami kręgosłupa. Nie słucha pacjenta, opiera się na starych wynikach rtg i chyba ma laser w oczach bo mówi,że tam nic nie ma (mimo pogłębijącego się bólu). Najlepiej dać skierownie na rehabilitację i pacjent z głowy na co najmniej kilka miesięcy. A kręgosłup niech sobie boli, po co sprawdzić co jest naprawdę przyczyną bólu tomografem lub rezonansem. NIE POLECAM.

Lekarz kompetentny i uprzemy.Wizyta trwa długo, ale pacjent czuje się człowiekiem.Ma go kto wysłuchać.Pani doktor nie przepisuje leków, bez zrobienia badań.Choćby miałoby to być drogie badanie.Typu rezonans magnetyczny.U innych neurologów,graniczy z cudem otrzymać jakiekolwiek skierowanie.Jest jeszcze druga neurolog,pani Ozdoba-Rot,nie mogłabym jej tu pominąć,bo to też super lekarz.Obie panie powinny dostać złoty medal.Dziękuję bardzo.