Lekarze Zamość

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Gabinet Medycyny Kobiecej
Al. Jana Pawła II 7/8
22-400 Zamość

powiem tak lekarz bardzo kompetentny, podchodzacy indywidualnie do Waszych problemów, kontaktowy co powoduje,ze na wizycie natychmiast stwarza przyjazna atmosfere co akurat w tym gabinecie jest szalenie ważne,kompleksowo podchodzi do problemu,podpowiada najlepsze dla Was rozwiązania,szczerze mówiac z całego serca polecam.Moje 5/5 jest obiektywne, pomimo,że pierwsza moja wizyta w tym gabinecie,poczułam sie jakbysmy byli starymi znajomymi.Menopauza nie jest najlepszym okresem dla kobiety,trapi Was mnostwo róznych dolegliwości,ktorych tak naprawde same nie rozumiecie,dr.Dziki cierpliwie ...

lekarz Stanisław Fedorowicz

UL. ORŁA 1A/22
22-400 Zamość

Serdecznie polecam Pana Doktora, docelowo nie był on lekarzem prowadzącym moją ciąże, jednakże za to jak się zajął mną i moim dzieckiem podczas porodu jestem mu dozgonnie wdzięczna. Po porodzie przychodził kilkukrotnie i pytał o samopoczucie. Bardzo sympatyczny, kompetentny lekarz i przede wszystkim dobry człowiek.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Barbara Laskowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "MEDYK" Sp. z o.o.
ulica Szwedzka 20
22-400 Zamość

Prawdziwy lekarz. Dziś rzadkość. Przyjęła maluszka, zdiagnozowała, przepisała leki dokładnie tłumacząc co i jak, a co najważniejsze - od razu pozytywne efekty. Widać, że w przypadku pani doktor powołanie idzie w parze z wykształceniem.
Opinia dodana przez: Maciej
Bardzo profesjonalny lekarz, konkretny, rzeczowy, nie mydli oczu pacjentowi, bardzo empatyczny, konkretny, myślę że lubi to co robi bo to widać ☺️ serdecznie Pana doktora pozdrawiamy , dużo zdrowia dla wszystkich którzy to czytają 😘 (moja mama bajpasy miesiąc temu_jest dobrze 😉)
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Marek Borowicz

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Pan doktor prowadził moją drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Jest bardzo kompetentny i pomocny. Odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania i wszystko dokładnie tłumaczy. Przy tym zawsze miły i uśmiechnięty. Po prostu FACHOWIEC:) Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Gałaszkiewicz

Lekarz rodzinny

ul. Partyzantów 27
22-400 Zamość

Wspaniały lekarz leczę sie u Pani doktor od dziecka i moje dziecko rowniez. Bardzo sie cieszę ze jest ze mna od początku
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Bohdan Gamracki

Traumatolog, Neurochirurg

Centrum Usług Medycznych SONOLOGISTIC Obuchowicz Dariusz
ulica Peowiaków 1b
22-400 Zamość

Miły, kompetentny, przeciwieństwo(...) z tego samego oddziału. Bardzo empatyczny i delikatny.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Marcin Mielcarek

Chirurg stomatolog

ulica Partyzantów 21
22-470 Zamość

Jestem po usunięciu 4 ósemek przez doktora Mielcarka i szczerze mogę polecić każdemu. Każde z zabiegów przebiegły w bardzo dobrej atmosferze, były wykonane fachowo i stosunkowo szybko. Doktor jest bardzo ciepłym i rzeczowym człowiekiem - wszystko wytłumaczył na czym polega zabieg i zadbał o to, żeby się nie stresować.
Opinia dodana przez: Paulina

Krystyna Sikora

Alergolog dziecięcy, Pediatra

zamojski szpital niepubliczny zamosc
zamosc ul peowiakow1
22-400 Zamość

Lekarka fachowa, uprzejma, cierpliwa, nie zleca niepotrzebnych badań, wpiera w procesie leczenia , pomaga dobrać optymalną kurację. Szczerze mówiąc, brakuje gwiazdek na skali
Opinia dodana przez: Bartosz
Leczyłem pare lat temu zęby u Pani Dworzyckiej. Obecnie mieszkam daleko od Zamościa i szukam dobrego dentysty w innym mieście, między innymi patrzę na opinie internautów. Pomyślałem, że chciałbym znaleźć takiego dobrego lekarza jak Pani Dworzycka, do której kiedyś chodziłem i z ciekawości wszedłem na jej profil. Nic dodać. Nic ująć. Całkowicie zgadzam się z innymi komentatorami. Bardzo kompetentna, solidna i uprzejma.

lek. dent. Arkadiusz Gadaj

ul. Lwowska 62 A
22-400 Zamość

Krótko mówiąc - tanio, szybko, fachowo, uprzejmie, bez bólu, kompetentnie. Moja pierwsza "ekstrakcja" w życiu. Teraz wiem u kogo mogę spokojnie usunąć resztę zębów :):)

lekarz Dariusz Dębicki

Pniówek 239
22-400 Zamość

Lekarz kompetentny,mający b.dużą wiedzę w swojej dziedzinie medycyny.

lek. dent. Anna Bródka

Poprzeczna 28a
22-400 Zamość

Z przyjemnością - nie sądziłam, że można użyć tego określenia w stosunku do wizyt u stomatologa - polecam panią doktor Bródkę. Odbyłam w zasadziekilka wizyt, ale z moim zębem, który nie był w dobrym stanie, nic się nie dzieje, ból ustał i wygląda także estetycznie. Pani doktor jest bardzo sympatyczna, w razie potrzeby poleca rożnych specjalistów. Na pewno do niej wrócę.

lekarz Grzegorz Skrok

Chirurg dziecięcy

Centrum Usług Medycznych SONOLOGISTIC Obuchowicz Dariusz
ulica Peowiaków 1b
22-400 Zamość

Po wizycie u Pana doktora wraca wiara w lekarzy, przesympatyczny, miły i uprzejmy, a przy tym kompetentny i profesjonalny, wszystko dokładnie tłumaczy i objaśnia, po wizycie nie trzeba szukać informacji w internecie jak to często bywa... Polecam🙂
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Danuta Socha

Internista, Kardiolog

Zamoyskiego 7/34
22-400 Zamość

Mądra, tolerancyjna, cierpliwa, pogodna i bardzo sympatyczna. Dawno nie spotkałam.kogos tak fajnego. Przy tym energiczna i konkretna. Polecam całym sercem
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Aneta Figurska

Lekarz rodzinny

Elizy Orzeszkowej 45
22-400 Zamość

Wspaniały lekarz ma dużą wiedzę , bardzo miła, wysoka kultura lekarz z powołania.Najlepszy lekarz rodzinny w Zamościu.Stawia trafne diagnozy nawet bez badań.

dr n. med. Michał Słomian

Endokrynolog, Internista

Szpital im. Jana Pawła II
ul. Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Rzeczowy i kompetent lekarz, do tego bardzo uprzejmy. Przepisał mi odpowiednie leki. Jestem zadowolona z wizyty i zaleceń.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Igor Perehubka

Zakład Krioterapii Ogólnoustrojowej
Starowiejska 23
22-400 Zamość

Polecam wszystkim pana doktora.Przebywajac z córką niepełnosprawną na pulmunologi pan doktor bardzo nam pomógł. Mimo ciezkiego stanu mojej córki nie poddawali sie aby jej pomoc wyzdrowiec.Bardzo miły, pomocny,wyrozumiały lekarz.Polecam wszystkim tego doktora jak i oddział pulmunologiczny na starym szpitalu.
Opinia dodana przez: Anna
przemiła osoba bardzo ciepła i życzliwa uważam najlepszy pediatra w Zamościu pod względem kultury osobistej jak i kompetencji uratowała życie naszemu synkowi

Marek Lipiec

SANMED - Przychodnia Ginekologiczna
Szwedzka 20
22-400 Zamość

Zero pośpiechu, stoicki spokój, rzeczowe odpowiedzi na każde pytanie, bezbolesne badanie, całościowe podejście do sprawy.