dr Magdalena Sala

Profesjonalne podejście w każdym calu. Polecam! Szybko, bezboleśnie. Pacjent zapomina o tym, że jest u stomatologa ;) Pozdrawiam!

Jestem bardzo zadowolona z jakości pracy Pani doktor,jestem pod wrażeniem jej fachowej wiedzy i kompetencji, prace protetyczne i nowe plomby wykonane zostały na szóśtkę. Polecam każdemu. Wdzięczna pacjentka

Polecam każdemu. Wdzięczna pacjentka

Pani doktor jest bardzo miłą osobą jednak wydaję mi się, że nie przykłada się do swojej pracy. Być może jest to spowodowane zbyt dużą ilością pacjentów i brakiem czasu. Plomby są szorstkie i odstają, a jeśli chodzi o coś bardziej skomplikowanego niż plombowanie, to raczej nie daje sobie rady.