lekarz Magdalena Siejka-Stochel

Niestety nie mogę ocenić samej wizyty, bo do niej nie doszło... Miała być konsultacja telefoniczna, ponieważ pani doktor stwierdziła, że nie przyjmuje nowych pacjentów. Zadzwoniłam o wyznaczonej godzinie. Usłyszałam, że pani doktor... przed chwilą wyszła. Bo szybciej uporała się ze stałymi pacjentami. Sama określiła konkretną godzinę po czym nie dotrzymała terminu. Zostałam bez pomocy, konsultacji, czegokolwiek. Nie polecam.

zero szacunku do pacjentów i ich czasu, wizyta zapłacona i umówiona na 16:00 pani lekarz łaskawie mnie przyjęła o 17:15, mój czas także kosztuje przez jej nieprofesjonalne podejście musiałem poprzestawiać swoje kolejne spotkania, informacje które przekazuje można sobie wyczytać w kolorowej prasie lub telewizji śniadaniowej bez płacenia 150 zł za 15 minut, nie polecam Wizyta zapłacona i umówiona w Medyk Centrum - spóźnienie lekarki to 1 godzina 15 minut!!! Przebieg wizyty: ogólny wywiad, jakie leki przyjmuję, ile ważę, jaką pracę wykonuję kiedy miałem jakieś badania, podczas wizyty odebrała telefon - rozmowa około 3 minut!!! Na zakończenie porady rodem z prasy kolorowej, tj. slogany: pięć posiłków, małe porcje, dieta przynajmniej na poziomie 1500, itp. banały, żadnego skierowania na cukier, glukozę czy podobne rzeczy, zero zaangażowania ze strony lekarki! Ja straciłem tylko 1,5 godziny czasu, pieniądze mogę przeboleć ale to jak zostałem potraktowany już nie!