lek. dent. Magdalena Siewniaklek. dent. Magdalena Siewniak - zdjęcie profilowe

lek. dent. Magdalena Siewniak

Stomatolog, Ortodonta

Jestem w trakcie leczenia ortodontycznego u Pani Doktor. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze, plan leczenia zrobiony profesjonalnie. Po miesiącu noszenia aparatu już widać pierwsze małe efekty. Pani doktor wyczerpująco udziela odpowiedzi na moje pytania. Polecam

Jestem w trakcie leczenia ortodontycznego u Pani dr Magdaleny. Bardzo skrupulatnie i zrozumiale wytłumaczyla mi jaką mam wadę i co trzeba zrobić aby ją wyleczyć. Jestem zadowolony z leczenia. Zawsze opowiada na szereg moich pytań i wątpliwości. Przed nami jeszcze ciąg dalszy leczenia, które potrwa ok 2 lat. Ale nie żałuję wyboru lekarza. Pozdrawiam Paweł

Pełen profesjonalizm i opieka w 100%. Ponadto delikatność, pełna informacja i umiejętność słuchania pacjenta, czego niestety wielu lekarzom brakuje. Po tym jak zostałam potraktowana w niepublicznym zakładzie współpracującym z NFZ to wizyta u Pani Magdaleny Siewniak była mercedesem w swojej klasie ;) Dziękuję za pomoc i proszę trwać w swojej pasji. Więcej takich jak Pani i będzie żyło się lepiej, conajmniej bez bólu.

Przemiła osoba, ciepła i życzliwa. Do tego świetny fachowiec. Wizyty przebywają w miłej atmosferze, doktor jest zawsze uśmiechnięta. Polecam z czystym sumieniem.