lekarz Magdalena Skał-Mydłowska

Psychiatra

Jesteśmy z mężem w związku od kilkunastu lat. Wspólne życie, praca ciągły bieg realizacja własnych ambicji zawodowych spowodowało że przestaliśmy się rozumieć, zatraciliśmy gdzieś umiejętność rozmowy ,nie potrafiliśmy mówić o swoich oczekiwaniach o swoich emocjach i w dużym napięciu rozwiązywaliśmy nawet najbardziej banalne trudności. Ale przeżyliśmy z mężem kilkanaście lat mamy dzieci i oboje zdecydowaliśmy, że chcemy podjąć próbę ratowania naszego małżeństwa. Trafiliśmy do Pani dr. Skał Mydłowskiej choć nie ukrywam że szliśmy na pierwszą wizytę z dużą obawą. Ale teraz z perspektywy kilku miesięcy cieszę się że zdecydowaliśmy się na ten krok . Dzięki Pani doktor , która podeszła do naszych problemów z dużym zrozumeniem cierpliwością i przde wszystkim chęcią pomocy spowodowała że zaczeliśmy myśleć co jest dla nas ważne, ustalamy priorytety powoli potrafimy ze sobą rozmawiać choć praca nad tym nie jest łatwa i jestem pewna że bez pomocy specjalisty nie byłoby to możliwe. Terapia którą przechodzimy z mężem wymaga od nas dużego zaangażowania ale wiemy że to jest nasza szansa , szansa dla nas i naszych dzieci i za tą szansę dziękujemy Pani Magdzie Skał Mydłowskiej dzięki której nie wycofaliśmy się po pierwszych trudnościach które są nieuniknione i na której wsparcie możemy liczyć . Dziękujemy .

Pani doktor Magdalena Skał Mydłowska od ponad dwóch lat jest lekarzem mojej mamy, która aktualnie liczy sobie 92 lata. Trafiłyśmy do Pani doktor, jako kolejnego psychiatry w chwili, gdy mama była w bardzo złym stanie. Bezsenność i wszechobecne lęki bardzo utrudniały jej życie. Leki stosowane wcześniej nie dały oczekiwanej poprawy. Panią doktor, jako lekarza posiadającego szczególne predyspozycje do kontaktu z osobami starszymi, poleciła mi moja synowa. Już po pierwszej wizycie, a przede wszystkim po rozmowie z Panią doktor, moja mama poczuła się lepiej. Po pewnym czasie zastosowane leki dały bardzo dobre rezultaty. Minęła bezsenność i prawie ustąpiły bardzo dokuczliwe lęki. Jak wspomniałam Pani doktor jest kolejnym psychiatrą leczącym moją mamusię. Tak więc mamy skalę porównawczą. Uważam , że Pani doktor Magda jest lekarzem bardzo profesjonalnym, poświęcającym pacjentowi maksymalnie dużo czasu, cierpliwości i zainteresowania. Również wtedy, gdy pacjent ma tak dużo lat. Bardzo dziękuję Pani doktor w imieniu własnym i mojej mamy, która dzięki Pani jest znowu bardziej z nami.

Moja mama trafiła do pani doktor Skał po pobycie w szpitalu, gdzie znalazła się wskutek wypadku w domu, kiedy przewróciła się i uderzyła w głowę. Doznała pęknięcia podstawy czaszki, wylewu do móżdżku i stłuczenia płata czołowego mózgu. Po długotrwałym pobycie na oddziale neurochirurgii pojawiły się stany lękowe, majaczenia, depresja. Stan mamy był na tyle ciężki, że kiedy przywiozłam ją do domu, zaczęły się nieprzespane noce, mama widziała nieistniejące osoby, nie poznawała miejsc, nie pamiętała wybiórczo wydarzeń z przeszłości. Z osoby nadzwyczaj sprawnej intelektualnie, stała się całkowicie zależną ode mnie. Dzięki właściwie dobranej terapii stany mamy zostały z czasem opanowane. Dawkowanie leków ściśle dla potrzeb mamy dało efekty. Mama uspokoiła się. Chcę tu szczególnie podziękować pani doktor Skał - Mydłowskiej za jej czułość i wrażliwość. Dzięki pani doktor mama zaczęła do nas wracać.

W moim życiu wszystko się nagle posypało. Było bardzo ciężko. Zadzwoniłam, zapukałam i zostałam z p. doktor Skał-Mydłowską przez dwa lata. Uwielbiałam te wizyty, bo tylko tu mogłam szczerze o wszystkim pogadać. Zatroszczyła się o mnie, wyeliminowała powody mojego smutku, cieszyła się z sukcesów. Rozumiała mnie jak nikt inny ( byłam wcześniej u 2 innych psychologów), a ja bezgranicznie zaufałam i nie zawiodłam się. Bardzo często myślę o Pani doktor w kategorii przyjaciółki – to wielki zaszczyt być pacjentem Takiego lekarza. Kieruję apel do wszystkich leczących się u Pani doktor. ...

Kieruję apel do wszystkich leczących się u Pani doktor. Wpisujcie swoje opinie, aby z miliona lekarzy, polecać tylko tych wybitnych specjalistów. Dziękuję Pani Magdo.

Wraz z mężem jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Doktor za pomoc w trudnych chwilach. Pani Skał-Mydłowska jest osobą, która potrafi zrozumieć specyfikę sytuacji pacjenta, prowadzić rozmowę na temat różnych aspektów życia a także starannie, profesjonalnie dobrać leki. Poświęca pacjentom należytą, ponadprzeciętną ilość czasu i uwagi. Dzięki Pani Doktor udało nam się przetrwać trudne chwile. Gorąco polecamy tego lekarza.

Bark poprawy po lekach spowodował iż zgodnie z sugestią lekarza psychiatry u którego się leczyłam zdecydowałam się na psychoterapię u Pani Doktor Skał - Mydłowskiej. Była to długa i nie zawsze łatwa droga, którą z Panią Doktor przebyłam ale dzięki temu pozbyłam się objawów i dziś już mogę w pełni cieszyć się każdym dniem. Zdecydowanie polecam tą formę terapii, jest ona nieocenioną drogą do poznania samego siebie . Bardzo dziękuję Pani Doktor.

Leczę się u dr Skał już od dłuższego czasu i dla mnie jest to najlepszy psychiatra na jakiego trafiłem. Poświęca dużo czasu na rozmowę z pacjentem,potrafi wysłuchać i pomoc. Dla mnie lekarz godny zaufania jak i polecenia.

Wspaniały lekarz,poświęca dużo czasu pacjentowi, wykazuje się empatią i zrozumieniem. Leczyłam sie wyłącznie w ramach NFZ i czułam, że jestem pod dobrą opieką.

Do pani doktor trafiłam po tym , jak straciłam wiarę w ludzi. To lekarz o wielkim sercu i empatii. Jest lekarzem rzetelnym i kompetentnym z dużą cierpliwością i życzliwością skierowaną do pacjentów. Pracuje z pasją. Miałam szczęście ,że trafiłam do Niej. Dzisiaj mogę funkcjonować w życiu prywatnym i zawodowym .Dziękuję Pani Doktor z całego serca. Wdzięczna pacjentka Gabrysia.

Do Pani doktor trafiłam z polecenia. Otrzymałam profesjonalną pomoc, za którą jestem bardzo wdzięczna.Dziś sama mogę polecić doktor Skał- Mydłowską zarówno jako jej pacjentka jak i osoba sama będąca lekarzem.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Łódź"?

Gabinety Psychiatryczne Entropia; Łódź
ul. Nawrot 19 m. 10, 90-091