lekarz Magdalena Skał-Mydłowska

Psychiatra

Jesteśmy z mężem w związku od kilkunastu lat. Wspólne życie, praca ciągły bieg realizacja własnych ambicji zawodowych spowodowało że przestaliśmy się rozumieć, zatraciliśmy gdzieś umiejętność rozmowy ,nie potrafiliśmy mówić o swoich oczekiwaniach o swoich emocjach i w dużym napięciu rozwiązywaliśmy nawet najbardziej banalne trudności. Ale przeżyliśmy z mężem kilkanaście lat mamy dzieci i oboje zdecydowaliśmy, że chcemy podjąć próbę ratowania naszego małżeństwa. Trafiliśmy do Pani dr. Skał Mydłowskiej choć nie ukrywam że szliśmy na pierwszą wizytę z dużą obawą. Ale teraz z perspektywy kilku miesięcy cieszę się że zdecydowaliśmy się na ten krok . Dzięki Pani doktor , która podeszła do naszych problemów z dużym zrozumeniem cierpliwością i przde wszystkim chęcią pomocy spowodowała że zaczeliśmy myśleć co jest dla nas ważne, ustalamy priorytety powoli potrafimy ze sobą rozmawiać choć praca nad tym nie jest łatwa i jestem pewna że bez pomocy specjalisty nie byłoby to możliwe. Terapia którą przechodzimy z mężem wymaga od nas dużego zaangażowania ale wiemy że to jest nasza szansa , szansa dla nas i naszych dzieci i za tą szansę dziękujemy Pani Magdzie Skał Mydłowskiej dzięki której nie wycofaliśmy się po pierwszych trudnościach które są nieuniknione i na której wsparcie możemy liczyć . Dziękujemy .

Moja mama trafiła do pani doktor Skał po pobycie w szpitalu, gdzie znalazła się wskutek wypadku w domu, kiedy przewróciła się i uderzyła w głowę. Doznała pęknięcia podstawy czaszki, wylewu do móżdżku i stłuczenia płata czołowego mózgu. Po długotrwałym pobycie na oddziale neurochirurgii pojawiły się stany lękowe, majaczenia, depresja. Stan mamy był na tyle ciężki, że kiedy przywiozłam ją do domu, zaczęły się nieprzespane noce, mama widziała nieistniejące osoby, nie poznawała miejsc, nie pamiętała wybiórczo wydarzeń z przeszłości. Z osoby nadzwyczaj sprawnej intelektualnie, stała się całkowicie zależną ode mnie. Dzięki właściwie dobranej terapii stany mamy zostały z czasem opanowane. Dawkowanie leków ściśle dla potrzeb mamy dało efekty. Mama uspokoiła się. Chcę tu szczególnie podziękować pani doktor Skał - Mydłowskiej za jej czułość i wrażliwość. Dzięki pani doktor mama zaczęła do nas wracać.

Leczę się u dr Skał już od dłuższego czasu i dla mnie jest to najlepszy psychiatra na jakiego trafiłem. Poświęca dużo czasu na rozmowę z pacjentem,potrafi wysłuchać i pomoc. Dla mnie lekarz godny zaufania jak i polecenia.

Wspaniały lekarz,poświęca dużo czasu pacjentowi, wykazuje się empatią i zrozumieniem. Leczyłam sie wyłącznie w ramach NFZ i czułam, że jestem pod dobrą opieką.

Wraz z mężem jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Doktor za pomoc w trudnych chwilach. Pani Skał-Mydłowska jest osobą, która potrafi zrozumieć specyfikę sytuacji pacjenta, prowadzić rozmowę na temat różnych aspektów życia a także starannie, profesjonalnie dobrać leki. Poświęca pacjentom należytą, ponadprzeciętną ilość czasu i uwagi. Dzięki Pani Doktor udało nam się przetrwać trudne chwile. Gorąco polecamy tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Łódź"?

Gabinety Psychiatryczne Entropia; Łódź
ul. Nawrot 19 m. 10, 90-091