Magdalena Śliwińska

Radiolog

To już moja kolejna wizyta u pani dr Śliwińskiej . Jest to lekarz radiolog z powołania. Kompetentny, rzeczowy, świetny specjalista. Otwarta na pacjenta, z wielką cierpliwością odpowiada na wszystkie moje pytania.Serdecznie polecam !

Empatyczny lekarz . Dzięki trafnej diagnozie szybko stanęłam na nogi. Serdeczne dzięki . .Będę polecać znajomym . Jeszcze raz serdecznie dziękuje !!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Wizyta odbyła się punktualnie i sprawnie. Pani Magdalena przeprowadziła szczegółowy wywiad. Ma genialne, profesjonalne podejście do pacjenta. Jest osobą rzeczową i konkretną. Polecam

Dobra i szybka diagnoza lekarza na podstawie badania USG. Specjalistka w swojej dziedzinie, bardzo rzeczowa, dokładna podczas badania.

Radiolog rzeczowy i dokładny. Znam już przyczynę moich dolegliwości. USG wykonane dokałdnie bez pośpiechu i na miejscu w przychodni.

Bardzo dobry i nowoczesny gabinet. Mila i fachowa obsluga, jak dla mnie ceny nie sa wygorowane. Bylam u dr Śliwińskiej pierwszy raz i napewno nie ostatni.

Radiolog powinien mieć dużą zdolność oceny i cierpliwość oraz wykazać się zaangażowaniem (dokładnością) przy badaniu. Taka właśnie jest dr. Śliwińska.

jest bardzo dobry jak i zarazem precyzyjnym radiologiem, polecam. poza tym nigdy nie ma problemów w medixie z rejestracja na przyjecie do Pani Doktor . dziekuje i pozdrawiam

PANI DOKTOR TO MIŁY I CIEPŁY LEKARZ. OCZYWIŚCIE JEST RÓWNIEŻ PRZY TYM ZNAKOMITYM SPECJALISTĄ. POLECAM JĄ SERDECZNIE TYM KTÓRZY SZUKAJĄ DLA SIEBIE RADIOLOGA. DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR.

Polecam Polecam Polecam. Do Medixu przychodzi się bez stresu. Moją ulubioną panią radiolog jest dr Śliwińska, której dziękuję za opieke. Oczywiście potrzebny sprzęt mają na miejscu.