Magdalena Śliwińska

Radiolog

Dobra i szybka diagnoza lekarza na podstawie badania USG. Specjalistka w swojej dziedzinie, bardzo rzeczowa, dokładna podczas badania.

Radiolog rzeczowy i dokładny. Znam już przyczynę moich dolegliwości. USG wykonane dokałdnie bez pośpiechu i na miejscu w przychodni.

Bardzo dobry i nowoczesny gabinet. Mila i fachowa obsluga, jak dla mnie ceny nie sa wygorowane. Bylam u dr Śliwińskiej pierwszy raz i napewno nie ostatni.

Polecam Polecam Polecam. Do Medixu przychodzi się bez stresu. Moją ulubioną panią radiolog jest dr Śliwińska, której dziękuję za opieke. Oczywiście potrzebny sprzęt mają na miejscu.

Świetna , profesjonalna przychodnia, pani Doktor bardzo cierpliwa i rzeczowa, polecam. Bardzo dogodna lokalizacja poradni Medix (pl. Hirszfelda 16-17 )

Pani Magdalena to jest najlepszy radiolog we Wrocku i w okolicach 100% profesjonalizmu i dokładności naprawdę polecam.

Jak dla mnie ok........profesjonalizm i miłe podejście do pacjenta !Chętnie do niej chodzę i polecam wszystkim

Miła obsługa i profesjonalizm Pani Doktor Śliwińskiej. To wspaniały lekarz - PROFESJONALNA OBSLUGA- Przemiłe podejście do pacjenta polecam

Chodzę do tego gabinetu od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z jakości usług. Nasza Pani doktor ma super podejście do ludzi:)

Oceniam dr Śliwińską na pięć z plusem. Wszystko przebiegło błyskawicznie. Wizyta była przyjemna , nie tak jak gdzieniegdzie. Dobre wyposażenie, cena za badanie też ok. Polecam!