Magdalena Śliwińska

Radiolog

Świetny lekarz, doskonała specjalistka, bardzo polecam, miła i fachowa pani Doktor! :) Diagnoza trafiona

jest bardzo dobry jak i zarazem precyzyjnym radiologiem, polecam. poza tym nigdy nie ma problemów w medixie z rejestracja na przyjecie do Pani Doktor . dziekuje i pozdrawiam

PANI DOKTOR TO MIŁY I CIEPŁY LEKARZ. OCZYWIŚCIE JEST RÓWNIEŻ PRZY TYM ZNAKOMITYM SPECJALISTĄ. POLECAM JĄ SERDECZNIE TYM KTÓRZY SZUKAJĄ DLA SIEBIE RADIOLOGA. DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR.

Bardzo miła pani doktor. Polecam wszystkim kobietkom dr Śliwińską, świetna specjalistka - jest przy tym konkretna i miłą. Dziękuję za uwagę

Najlepszy lekarz-radiolog. Doskonały fachowiec, wysokiej klasy specjalista. Rzeczowa i wyjątkowo kompetentna.

Pracę i diagnozy Pani doktor wyróżnia nowoczesny sprzęt i indywidualne podejście do pacjenta. Polecam.

Pani DR Magdalena Śliwińska jest miła i bardzo dba o dobre samopoczucie pacjenta, przynajmniej to moje spostrzeżenia :) . Fachowa i z doświadczeniem, bardzo dobry radiolog.

Moim zdaniem to dobry lekarz- potrafi pacjentce odpowiedzieć na jej nurtujące pytania. Naprawdę ciesze sie że trafiłam na tą panią dr.

Bardzo troszczy się o pacjenta, miła i empatyczna. Odpowiada nawet na najgłupsze pytania :))))))))) wyjaśniając wątpliwości. Do takich lekarzy milo się chodzi. Polecam.

Bardzo dobry lekarz! Doktor posiada duże doświadczenie i umiejętność wyłapywania drobnych szczegółów, których nie dopatrzył się poprzedni lekarz. Potwierdzam poprzednią opinię :-) Polecam Doktor Śliwińską.