Magdalena Śliwińska

Radiolog

chodzę się od lat do dr Śliwińskiej i nie zamienie JEJ na innego radiologa wolę przyjechać 100 km i mięć pewnośc ,że jestem dobrze wybadana, g.polecam

Kompetentna, dokładna a przy tym ciepły i sympatyczny człowiek. Jestem bardzo mile zaskoczona. Polecam wszystkim .

Bardzo dobry lekarz przede wszystkim rzeczowy i konkretny. Bardzo delikatna. Badania przeprowadza rzetelnie, chętnie odpowiada na zadawane pytania. Polecam gorąco.

POLECAM!!! Wspaniała, miła, konkretna i bardzo sympatyczna Pani Doktor!!! Jest bardzo dokładnym specjalistą! Najlepsza w swojej dziedzinie!

Bardzo dobra specjalistka - radiolog, umie wytłumaczyć i oczywiście pomóc, według mnie wszystko ok. Mogę spokojnie polecić niezdecydowanym !!!

Polecam wszystkim. Lekarz radiolog jakich mało - miła, sympatyczna zawsze trafne diagnozy. Życzę wszystkim pacjentom takiego lekarza. Rewelacja.

Mogę jedynie potwierdzić poprzednie komentarze - radiolog naprawdę cierpliwy, dokładny. Ceny znośne.

Świetna pani doktor! Analizuje wszystkie wyniki i dociera do sedna. Ma dobre podejście do pacjenta. Do tego jest bardzo miła, konkretna i rzeczowa. Jest bardzo dociekliwa i dokładna.

Polecam z całego serca. Gdyby można było, dałabym jej 10 gwiazdek. Dokładna i skrupulatna. Ma bardzo ludzkie podejście i człowiek nie czuje się przy Niej skrępowany

Niesamowita osoba, tak fajnie że na nią trafiłam , wszystko poszło tak jak oczekiwałam także się cieszę, że ma podejście do wszystkiego ;)