Magdalena Słoniewska-Piackus

Neurolog

1,9
1,7
1,9

Zdecydowanie najgorszy lekarz na jakiego można trawić . Nie polecam , ostrzegam ! Pani Sloniewska ( określenie lekarz nie wydaje mi się adekwatne) zbagatelizowała moje objawy , odnosiła się arogancko i prześmiewczo , sugerowała też , że przesadzam i symuluję oraz że hormony mi szaleją . Do gabinetu zgłosiłam się 4 miesiące po porodzie , obawiając się nawrotu problemów z kręgosłupem . Wizyta zaczęła się od pytania „czy karmię”, słysząc odpowiedź przeczącą z kwaśną miną odpowiedziała „czasem warto poświecić się dla dziecka , a nie myśleć o sobie”. Otóż to nie karmię ponieważ musiała wrócić do zażywania leków dzięki którym mogę funkcjonować, chodzić czy trzymać dziecko . Zero profesjonalizmu , nie odwiedziłam poradni laktacyjnej tylko neurologa. Usłyszałam jeszcze kilka zdań zdecydowanie niegodnych lekarza . Na wizycie dowiedziałam się , że : jestem złą matką , że może warto schudnąć ( daleko mi do nadwagi ), że trzeba się ruszać ( spacery , spinning , ćwiczenia to za mało)- poza tym ciężko ćwiczyć więcej z nawracającym zapaleniem na kręgosłupie , generalnie że rozchwiana emocjonalnie i zmęczona matka ze mnie. Na nic zdały się tłumaczenia , że ćwiczę , odpoczywam i nie jestem zmęczona , pani S. wie lepiej . Sflustrowana kobieta , nieprofesjonalny , pozbawiony empatii lekarz

Jeżeli teraz czytasz ten komentarz a jesteś przed wizytą u tej Pani to uciekaj! Jeżeli trafiłeś na oddział neurologi a ta Pani ma Cie prowadzić-uciekaj! chyba,że nie zależny Ci na zdrowiu. miałam to nieszczęście trafić na ta Panią na oddziale neurologi ogólnej i nie wierzyłam tym komentarzom. Przykre jest to jaką arogancką osobą jest ta Pani. Udaje,że słucha,chociaż Twoje objawy nic dla niej nie znaczą a przykrywa to miłym uśmieszkiem. Niestety,nie wybaczalne jest to ,że ta Pani nie interesuje się stanem pacjenta, stawia złe diagnozy bo szuka tylko to co ...

chyba,że nie zależny Ci na zdrowiu.

Niestety,nie wybaczalne jest to ,że ta Pani nie interesuje się stanem pacjenta, stawia złe diagnozy bo szuka tylko to co chce znaleźć.
Ma potwornie niską wiedzę a nie takie jest zadanie lekarza ,żeby spławić pacjenta do domu jak robaka w dodatku ze złą diagnozą.
Ja widząc arogancję tej Pani przy stawianiu mi diagnozy nawet nie miałam ochoty zadać jej pytania bo ona i tak wiedziała swoje.

Wstyd,że tacy lekarze pracują w UCK.

Lekarz tragedia. Bardzo niemiła kobieta wręcz chamska. Kompletnie lekceważy pacjenta, nie dość że nie słucha to jeszcze twierdzi że pacjent kłamie na temat objawów choroby. Choruję na nadciśnienie i serce od lat- co jasno powiedziałam, pani stwierdziła że wie lepiej i zapisała mi leki których nie wolno brać przy chorobach serca. Poszłam do innego neurologa który kategorycznie zabronił mi brać tego typu lek. Pani "doktor" Słoniewska dodatkowo stwierdziła że symuluję i podważyła opinię każdego lekarza u którego wcześniej się leczyłam i których opinię przedstawiłam na papierze. Doktor wie wszystko lepiej, jest najmądrzejsza a pacjent najlepiej żeby się nie odzywał. Jej mina i sposób bycia daje jasno do zrozumienia kto tu "rządzi". Nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta, taki nie powinien być lekarz. Ta pani nie powinna w ogóle mieć kontaktu z ludzmi. Nie dziwota że tak szybko się do niej można dostać. Nigdy więcej do niej nie pójde chociazby była ostatnim neurologiem na świecie.

Przykro czytać opinie tu zamieszczone .Z zasady nie pisze opinii w sieci ,bo najczęściej robią to frustraci i ludzie nie potrafiący radzić sobie z własną agresją . Tak myślałam do tej pory i to co tu przeczytałam to potwierdza. Nie wytrzymałam jednak i muszę zaprotestować .U Pani doktor Słoniewskiej leczą się moi rodzice , a polecili mi ją znajomi . Jest osobą kompetentną ,jak ma wątpliwości to mówi o nich . Z pewnością nie jest osobą skracającą nadmiernie dystans ,ale to akurat pomaga .Nigdy nie spotkaliśmy się z agresją i niestosownym zachowaniem . Niestety pacjenci są coraz bardziej agresywni . Rodzice czują się dobrze i chętnie chodzą na kontrolne wizyty

Masakra!!!! Lekarka godna oceny 0. Zostałem przyjęty na oddział neurologi UCK z silnymi bólami głowy i podwójnym widzeniem. W takim stanie w jakim trafiłem w takim samym zostałem wypisany do domu bez postawienia jakiejkolwiek diagnozy. Pani doktor dała mi skierowanie do poradni neurologicznej dziennej(w której przyjmuje)i termin najbliższy to rok czasu czekania. Czytając wypis nie wierzyłem własnym oczom co czytam. Pani doktor dostała historie mojej choroby tzn wcześniej wykonane wyniki. I pewnie nawet się z nimi nie zapoznała..Wedlug mnie ta pani doktor nie nadaje się nawet na weterynarza. Nie Polecam. Jak tylko możecie to unikajcie tego lekarza!!!!!!

Ja również miałam wątpliwą przyjemność kontaktu z ową panią doktor. Ku memu zdziwieniu dość szybko ustalono mi termin wizyty do neurologa. Teraz już wiem skąd tak krótki czas oczekiwania. Moja pierwsza wizyta ograniczyła się do przepisania zaleconych badań z SOR. Na moje nieszczęście o tym, że skierowanie na MRI było niedokładnie napisane , a przez to nie może być zrealizowane, dowiedziałam się, gdy próbowałam się zarejestrować na badanie. Znów kolejna wyprawa do Gdańska ( mieszkam poza Trójmiastem) PKS -em i komunikacja podmiejską... ale jak stwierdziła pani doktor "ruch to zdrowie". Jestem osobą elokwentną , ale na taką uwagę zabrakło mi słów. Usłyszałam też, że od trzydziestu lat wypisuje skierowania i wie jak to robić, a ja najwyraźniej opowiadaniem o swoim problemie zdrowotnym zdekoncentrowałam ją. No cóż ... to była moja ostatnia wizyta u tej pani.

Bardzo kompetentna , sympatyczna i opiekuńcza a sposobem bycia powoduje zaufanie. Dziękuje bardzo Pani doktor za profesjonalną pomoc.

Unikajcie tego "pseudolekarza" z daleka!! Ordynarnosc i chamstwo w kontakcie z pacjentem,w polaczeniu z brakiem kompetencji tej "pani", jest niewiarygodna! Podczas mojej wizyty na SOR("oddzial ratunkowy"/izba przyj. AM) zachowywala sie tak jak by miala pretensje ze tu w ogole przyszlem. W czasie wizty interesowalo ja wszystko, oprocz pacjenta,oczywiscie nie interesowalo ja co mam do powiedzenia/,z jaka dolegliwoscia przyjechalem, itp.Pierwszym pytaniem tej"pani", bylo dlaczego ja,"w moim wieku", przyjechalem z druga osoba, a nie sam.(no szok!!), kto na "oddzial ratunkowy przyjezdza sam, no chyba ze pogotowie go zabierze z ulicy. Biegala po ...

Unikajcie tego "pseudolekarza" z daleka!!
Podczas mojej wizyty na SOR("oddzial ratunkowy"/izba przyj. AM)
Biegala po korytarzu od kolezanki do kolezanki rozmawiajac z nimi, ze na cala izbe przyjec bylo slychac,to o papierosach ktore ktos rzucil na zewnatrz, to o kolezance ktora nie przyjdzie,az w koncu z ksiedzem ktory na moje i innych oczekujacych pacjentow nieszczescie, pojawil sie na horyzoncie.

Po trzech godzinach bieganiny, i jakze radosnej i wesolej pogawedki z "wielebnym", o duperelach historii,stanie wojennym itp.,wyszla i pogardliwym glosem stwierdzila, ze juz konczy moj wypis, w ktorym oczywiscie nie stwierdza zadnych dolegliwosci neurologicznych.

Wstyd ze tacy lekarze beszczeszcza wizerunek Akademi Medycznej.

Jestem jeszcze na oddziale gdzie Pani Doktor jest lekarzem prowadzącym. Ciepła miła i rzeczowa kobieta. Wytłumaczyła co i jak zleciła konsultacje z inną Panią doktor nota bene szkoda że nie znam.nazwiska bo również super osoba.

Najgorszy lekarz neurolog z jakim od 12 lat miałam do czynienia! Nie chodzi o to, że jest niekompetentna, bo chyba ma wiedzę skoro pracuje w Akademii Medycznej w Gdańsku, ale o to, że ma coś z głową. Ktoś pisze, że z dobrym skutkiem leczy się u niej wiele lat, więc niech przyjmie do wiadomości, że chyba zalicza się do grona tych wyjątkowych istot, do których szanowna Pani mówi ludzkim głosem. Niestety reszta świata - pacjentów, to według szanownej Pani doktor chłam, który nic nie wie i nie powinien się odzywać! Apodyktyczna, myli przyczynę choroby ze skutkiem leku, a to już poważny błąd. Przestrzegam przed leczeniem u Pani doktor, bo nie dowiecie się na co jesteście chorzy! A może jest rodzinnie powiązana z kierownikiem Kliniki Neurochirurgii tego samego szpitala i dlatego tak się wozi?