Magdalena Stachura

Ortodonta

SZCZERZE POLECAM, SZCZERZE POLECAM. JESTEM WITOLD I MÓWIĘ CO NA JĘZYK POPADNIE. SZCZERZE POLECAM, SZCZERZE ZĘBY, BO SZCZERBATY JESTEM. WITOLD SZCZERBATY. I CO CIĘ TO OBCHODZI? ZAZDROŚCISZ? PODAJ CENNIK BO KAMIL SIĘ PYTA?

Od 12 lat jestem pacjentką Pani Doktor. Od dziecka miałam problemy z zębami, więc często gościłam w gabinetach. Nie spotkałam do tej pory tak cudownego stomatologa. Zawsze mogę liczyć na fachową pomoc. Pani Magdalena jest profesjonalistką oraz człowiekiem pełnym empatii. Złoty medal za podejście do dzieciaków. Jeśli ktokolwiek wątpi w moją opinię, niech sam uda się na wizytę... Szczerze polecam!!!

Witam,dziecko miało wadę zgryzu. Byłam na konsultacji znanych i polecanych ortodontów w Krakowie. Kazali wyrwać dwa zęby( jeden to nawet cztery czwórki) żeby reszta się ustawiła równo. Pani dr. Magdalena Stachura powiedziała ze spróbujemy bez wyrywania dlatego ze dziecko rośnie i może się uda przez rozszerzenie szczęki wszystkie zęby zmieścić. Teraz już kończymy leczenie i jest pięknie . Polecam wszystkim gorąco Panią doktor. M.B.

Od wielu lat miałem uraz do stomatologów za sprawą wspomnień z dzieciństwa. Panią Doktor Stachurę poleciła mi znajoma. Zadzwoniłem, umówiłem wizytę. Początkowo nie wiedziałem czego powinienem się spodziewać, dlatego też podszedłem na początku do tematu z pewną nieufnością. Bardzo szybko jednak okazało się, iż zupełnie niepotrzebnie. Pani Doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła, przekonsultowała całe przewidywane leczenie, a co najważniejsze - wizyta w jej gabinecie nie miała nic wspólnego z traumatycznymi wspomnieniami z dawnych lat. Pełen profesjonalizm i fachowość w podejściu do pacjenta. Zero jakiegokolwiek bólu czy dyskomfortu. Od tego czasu przestałem się bać przysłowiowego dentysty i korzystam wyłącznie z usług Pani Doktor Stachury. Oczywiście polecam z czystym sumieniem !

Pani doktor miła, cierpliwa, kompetentna. Wizyta w gabinecie nie budzi strachu, a po wyjściu z gabinetu nie zostawia traumatycznego przeżycia.Ratuje zęby, leczy bezboleśnie - polecam wszystkim Panią doktor. AS

AS

Profesjonalne podejście do pacjenta, miła, wzbudzająca zaufanie osoba. Każda wizyta stomatologiczna odbywa się w przyjaznej atmosferze, od 5lat chodzę do Pani doktor i zawsze jestem po wizycie zadowolona. Szczerze polecam wizyt u Pani doktor Magdaleny Stachura.