lekarz Magdalena Stasiak

Lekarz rodzinny

Przekonałam się, że Magdalena Stasiak jest lekarzem godnym zaufania. Z tej istotnej przyczyny zrezygnowałam z leczenia mnie przez dr n. med. Janusza Maciejewskiego i zapisałam się do lekarza Magdaleny Stasiak.

Godna polecenia jest lekarz Magdalena Stasiak. Lepiej leczy niż dr n. med. Wiesława Stopińska. Pani Magdalena Stasiak posiada umiejętność kompleksowego podejścia do pacjenta.

Magdalena Stasiak posiada umiejętność skutecznego leczenia. Przekonałam się, że nie przepisuje nieprzydatnych leków. Pozytywnie oceniam jej sposoby leczenia.

Pani Magdalena Stasiak jest dobrym lekarzem rodzinnym. Prawidłowo określa diagnozę i stosuje odpowiednie metody leczenia.