lekarz Magdalena Stasior-Lejko

Neurolog

2,7

Lekarka kompletnie bez empatii, arogancka i wręcz bezczelna, chamskie odpowiedzi, ignorowanie pacjenta i tego co mówi, oraz przerywa czyjąś wypowiedź. Kompletnie nie pomogła i tylko zmarnowany czas. Ja nie wiem jak taka osoba może pracować z ludźmi. "Primum non nocere" - marnowanie czyjegoś czasu i brak chęci pomocy to także szkodzenie, chyba jako lekarz powinno się o tym pamiętać. Nie polecam ! Unikać ! i to szerokim łukiem

Nie polecam ! Unikać ! i to szerokim łukiem

Nie wiem co jest z tą lekarką nie tak? Może zbyt zapracowana? Może zbyt roztrzepana? Może wypalona zawodowo? Albo poprostu taki człowiek, któremu brak empatii, który nie ma czasu dla pacjenta, który nie szuka, rozwiązań jak pomóc pacjentowi. Może, w prywatnej praktyce to lekarz anioł? Nie wiem, może sprawdzę 😁

Trafić pod opiekę tej lekarki to jedna wielka porażka że względu na jej arogancki stosunek do pacjenta zero empatii i kultury w stosunku do osoby potrzebującej pomocy.

Bardzo dobry lekarz specjalista. Pierwsza wizyta w Poradni w Szpitalu Pani doktor dokładnie przeprowadziła wywiad zleciła badania jakich do tej pory nikt mi nie zlecił chociaż już od dłuższego czasu leczę się u innych neurologów. Szczerze polecam.

Nie powinna zostać lekarzem , a na pewno,...... powinna mieć zakaz pracy bezpośrednio z pacjentem. Totalna ignorantka. Już dawno nie spotkałam się z takim człowiekiem !!!!!

A ja jestem zadowolona. Zostałam potraktowana w sposób w którym czuło sie fachowość lekarza. Bardzo rzeczowo. Polecam.

Lekarz nie miły lekceważy pacjenta i rodzinę. Mój mąż został źle leczony nie skierowała na badania w szpitalu chociaż sprzęt mają a jak się obudzili co mu jest to już było za późno. Patrzy na mnie z nieba ....

Uprzejmość pani doktor na poziomie mniej niż zero. Wyszydzanie i wyśmiewanie pacjenta, pukanie się po głowie, brak odpowiedzi na pytania, lekceważący stosunek do pacjenta. Nie wierzy pacjentowi w jego wyjaśnienia. Absolutnie NIE POLECAM tej pani doktor. Jest wyniosła, traktuje człowieka jak ostatniego śmiecia.

Jestem zadowolony. Po lekach od Pani Doktor czuję się lepiej. W końcu dowiedziałem się co mi dolega.