lek. dent. Magdalena Szajnar

Pani doktor rewelacyjna. Bardzo miła, kompetentna.Tak bardzo wzbudziła moje zaufanie, że spalam podczas wizyt. Serdecznie polecam.Karolina

Bardzo dobry stomatolog. Pani doktor uratowała mi zęba, którego wcześniej inni kwalifikowali do usunięcia. W razie potrzeby na pewno wrócę. Polecam innym bez obawy. Zadowolony pacjent.

Zadowolony pacjent.

To prawda, Pani Magdalena jest świetnym dentystą. bardzo dokładnie wszystko robi i co najważniejsze skutecznie :) Teraz przyjmuje m.in. na ul. Radzikowskiego: http://addent.pl/

Teraz przyjmuje m.in. na ul. Radzikowskiego: http://addent.pl/

Leczyłam u Pani dr zęba kanałowo w Albusdent pod mikroskopem, fakt drogo bo drogo ale opłacało się! Bardzo kompetentna wesoła tryskająca wiedzą lekarka, zadzwoniłam ostatnio do Albusdent i ku mojemu zdziwieniu okazało się że Pani dr już tam nie pracuje a Pani z rejestracji stwierdziła że nie wie gdzie Pani dr teraz przyjmuje. Czy ktoś wie gdzie może teraz umówić się do Pani dr Magdaleny Szajnar, bardzo proszę o pomoc, nie wyobrażam sobie innego stomatologa!