lekarz Magdalena Tarkowska-Świderek

Lekarz rodzinny

Oby takich lekarzy więcej! Wspaniała osoba, wspaniały lekarz, kompetentna, miła i taka "normalna"... Polecam każdemu z czystym sumieniem...

Polecam Panią Doktór.Ale jak na razie nie ma jej na próchnika czy może wie ktoś gdzie przyjmuje lub kiedy wróci.

Wspanialy,przyjazny lekarz poswieca duzo czasu na wytlumaczenie objawow,przebiegu i sposobow leczenia choroby,jest bardzo troskliwa,o maluszki dba jak o wlasne.Prawdziwy specjalista godny polecenia i przyjaciel rodzinny.

Polecam panią doktor,ma podejście do pacjenta,doradzi,dostosuje leki jak specjalista.