dr Magdalena Tłaczała

Właśnie wróciłam od Pani Doktor! Cóż mogę powiedzieć... Anioł - nie kobieta! Przemiła, delikatna, uprzejma, dokładnie pyta, dokładnie słucha, wszystko tłumaczy, daje dobre rady... słowem - takiej wizyty życzę wszystkim Paniom! Dodam, że po porodzie mam straszną ginekologofobię - Pani dr Magda mnie z niej wyleczyła! :)

Bardzo gorąco polecam Panią Dr, to jest ginekolog, do którego zamierzam chodzić już zawsze. Bardzo miła, uprzejma, ciepła osoba. każdego pacjenta traktuje indywidualnie i pamięta go już po pierwszej wizycie. Jednocześnie kompetentna. Jedyny lekarz, który wzbudził we mnie prawdziwy szacunek i zaufanie.

Fantastyczny lekarz, dzięki Pani doktor przestałam bać się wizyt ginekologicznych, dzięki niej zaszłam w ciąże, gdyż na pierwszej wizycie okazało się, że jutro będzie ten dzień:), przez całą ciąże dbała o mnie oraz maluszka, bardzo, bardzo polecam

Niestety nie wykryła nadżerki, choć inny lekarz to zauważył. A szkoda, bo pani wydawała się miła.

Została zbyta i odesłana, bez wyjaśnień, że właściwie wszystko jest ok. Niestety problemy nie ustąpiły.

Jest lekarzem godnym polecenia,posiada dużą wiedzę, jest spokojna i potrafi odpowiedzieć na zadawane pytania. Bylam u p. Doktor pierwszy raz i napewno nie zmienię lekarza bo Pani Doktor sprawia ,że mam pełne zaufanie do podejmowanego leczenia.

Pani doktor ujęła mnie swoim zaangażowaniem i wiedzą. Wszystko mi tłumaczyła, mogłam zadać każde pytanie, nie było patrzenia na zegarek. Bardzo polecam! Na pewno będę tam dalej chodziła