Magdalena Trepińska-Brymora

Diabetolog

P.Dr. jest lekarzem o dużej znajomości wykonywanego zawodu Leczenie i kontakt to sama przyjemnośc,nic dodać nic ująć.Polecam z całego serca tego lekarza.

P.Dr. jest lekarzem o dużej znajomości wykonywanego zawodu

Ponad 7 lat leczyłam się zupełnie sama, ponieważ moja była lekarz diabetolog nie miała o leczeniu zielonego pojęcia.Sama ustalałam sobie dawki insuliny, dietę itp. Gdy zachorował na cukrzycę mój syn, po szkoleniu w Rzeszowie został skierowany do dr Trepińskiej-Brymory. Po pierwszej wizycie doszłam do wniosku, że to jest ten lekarz na którego tyle lat czekałam.Zainteresowanie, traktowanie pacjenta jak równego sobie, służenie dobrą radą, konsultacja na miejscu z dietetykiem a przede wszystkim zmiana leczenia i insuliny już po dwóch miesiącach okazały się zbawienne dla mojego zdrowia. Mam 44 lata i dopiero teraz wiem że żyję. Pracuję, jem praktycznie wszystko na co mam ochotę, podaję zastrzyk i cukier jest w normie. Kocham życie!!!!!!

Kompetentna, zleca badania tak jak należy,bez proszenia się. Wyrozumiała, można porozmawiać nie tylko o cukrzycy, ale i o całej reszcie.Wysłucha,pomaga, nie robi różnicy pomiędzy pacjentem prywatnym czy też z przychodni. Leczyła mojego tatę i obecnie teścia.POLECAM.

To bardzo dobry lekarz. Wiem, że Pani doktor Magdalena nigdy nikogo nie zawiodła. Sądzę, że pomaga ludziom w każdym wieku.

Pani doktor jest aniołem dla cukrzyków,zesłaną do Stalowej Woli! Lekarz cud! Wiem co mówię, bo mam porównanie z innymi diabetologami, którzy nie wiem dlaczego noszą ten tytuł?! Chcesz się leczyć - polecam gorąco! Chcesz żyć z powikłaniami - nie ten adres!

Pani doktor jest aniołem dla cukrzyków,zesłaną do Stalowej Woli!

Szkoda gadać, od wyprowadzki Pani Doktor z Poznania nie mogę znaleźć przyzwoitego diabetologa. :-((((( Piotr Miedziński

Piotr Miedziński

Wspaniały lekarz,przemiła Pani,profesjonalizm w każdym calu. Pozdrawiam Panią Dr. Stanisław Szcześniak

Wspaniały lekarz, profesjonalista, prowadzi moja cukrzyce od pół roku, z dobrym efektem leczenia.

POLECAM, POLECAM, POLECAM NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO KIEDYKOLWIEK SPOTKAŁAM

POLECAM, POLECAM, POLECAM
NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO KIEDYKOLWIEK SPOTKAŁAM

Wciąż poszukujesz "Diabetolog Stalowa Wola"?

NZOZ Laboratorium Analityczne "PROBE"
al. Jana Pawła II 2 F

Zakład Pielegnacyjno-Opiekuńczy