lekarz Magdalena Trestka-Białkowska

Nie polecam tej Pani. Zero podejścia do klienta. Wyniosłość i opieszałość. Zero wyrozumiałości, mimo że klientki do niej się nie zjawiają i ma spore luki by przyjąć nawet spóźnionego pacjenta to nie jest w stanie tego zrobić. Dodatkowo poruszam się o kulach, ale nawet to nie przekonało Pani by łaskawie mnie przyjąć na wizytę za którą to JA PŁACE. Żenada.

Pani nie wykonuje swoich obowiązków. Jak lekarz ginekolog, który ma sprzęt do wykonania usg, może odmówić tego badania? W karcie pacjenta jest informacja o potrzebie wykonania badania, która była odnotowana przy okazji ostatniej wizyty. Zwłaszcza, że jest ryzyko poważnej choroby, nie życzę nikomu takiego traktowania, takiego obchodzenia się z pacjentem jak to w przypadku mojej partnerki. Inna kwestia. Czy medicover bierze pod uwage opinie pacjetów? Pani ginekolog ma bardzo słabe opinie, które wynikają ze słabo wykonywanej pracy. Przypuszczam, że tak słabe noty nie są od tygodnia, a mimo to ta ...

Inna kwestia. Czy medicover bierze pod uwage opinie pacjetów? Pani ginekolog ma bardzo słabe opinie, które wynikają ze słabo wykonywanej pracy. Przypuszczam, że tak słabe noty nie są od tygodnia, a mimo to ta Pani dalej pracuje w tej placówce. Jeżeli płacimy za opieke lekarską, to ta opieka powinna być zapewniona.
Zdecydowanie nie polecam

NIestety Pani doktor w zamian za to, ze się spóźniłam 3 minuty, stwierdziła, że nie ma czasu dla spóźnialskich i zatrzasnęła mi drzwi przed nosem. Spóźnienie było spowodowane extra procedurami bezpieczeństwa na wejsciu do placówki z powodu pandemii. Skrajnie niemiłe i nieodpowiedzialne zachowanie.