dr n. med. Magdalena Trzeciak

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

polecam, b miła sympatyczna, podchodzi do problemu fachowo dokładnie tłumaczy chorobę i jak ją należy leczyć. Pierwszy dermatolog ( na 5 poprzednich )który nie przepisuje antybiotyków jako złotych leków na wszystko

doktor trzeciak okazała się miła. długo czekałam na termin ale udalo się. wyleczyla mnie.

Ze względu na problemy skórne zdecydowałam się za namową koleżanki skontaktować się z p.dr M. Trzeciak. Podczas wizyty p.Dr Trzeciak przedstawiła mi propozycję leczenia. Ze względu na koszt nie wyraziłam zgody na taką terapię. Szukałam pomocy w innym gabinecie. Tam koszt terapii był niższy ,lecz efekt znikomy. Powróciłam więc do dr Trzeciak - poddałam się terapii jaką i zaproponowała i wreszcie mogę powiedzieć , że jestem zadowolona a wręcz szczęśliwa z końcowego efektu.

Pani doktor spelnila wszystkie moje oczekiwania. brak slow zeby opisac moje odczucia po wizycie. bardzo pozytywne oczywiscie. mialam bardzo przykre doswiadczenia z wczesniejsza opieka lekarska, a Pani doktor podeszla do mnie bardzo indywidualnie i porfesjonalnie. doklanie i szczeolowo odpowiedziala na wszelkie dreczace mnie pytania i niewiadome. JEDYNA W SWOIM RODZAJU. BARDZO POLECAM!! BARDZO!!

JEDYNA W SWOIM RODZAJU.
BARDZO POLECAM!!
BARDZO!!

Hultura osobista, doskonałe efekty terapii/ Polecam wszystkim pacjentom

Hultura osobista, doskonałe efekty terapii/ Polecam wszystkim pacjentom

Z zabiegu korzystała moja żona. Ja byłem tylko osobą towarzyszącą. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do propozycji żony ,która planowała konsultację i ewentualne poddanie się zabiegowi. Jednak efekt końcowy był rewelacyjny.Wstyd się przyznać ale sam chcę poddać się terapii by pozbyć się defektu który jest przyczyna moich kompleksów.

Trafiłam do P.dr całkiem przypadkowo. Od lat borykałam się z trądzikiem. Niestety dotąd żaden dermatolog nie umiał mi pomóc.Wiecznie zalecano mi kurację antybiotykową, która owszem była skuteczna do momentu odstawienia leku, potem wszystko wracało do punktu wyjścia (a mój biedny żołądek!!!). Pani dr zaproponowała mi peelingi kwasami TCA.I to był przełom. Od 1,5 roku nie wiem co to trądzik ! Rewelacja ! Oczywiście chodzę na kontrolę raz na jakiś czas ale tylko po to żeby miło pogawędzić z Panią dr (chyba się skuszę na botox który również wykonam u niej) ...

Pani dr zaproponowała mi peelingi kwasami TCA.I to był przełom.
Od 1,5 roku nie wiem co to trądzik ! Rewelacja ! Oczywiście chodzę na kontrolę raz na jakiś czas ale tylko po to żeby miło pogawędzić z Panią dr (chyba się skuszę na botox który również wykonam u niej) i utwierdzić się że wszystko jest ok.
Dr Magdalena Trzeciak to osoba przemiła, kompetentna, wzbudzająca zaufanie, ma czas dla pacjenta ale przede wszystkim doskonały specjalista w swoim fachu. Polecam :)

Pani Doktor pozbawiła mnie moich kompleksów dzięki zabiegom estetycznym. Polecam każdemu kto myśli o poprawie swojego wyglądu. Pełen profesjonalizm. Polecam!