mgr Magdalena Tymczewska-Engler

Dietetyk

Polecam, kompetentna osoba, wspierająca, pełna empatii. Oprócz tego, że spada mi waga to cukier utrzymuje mi się na równym poziomie, cena niewygórowana.

W swojej ciągłej walce z kilogramami odwiedziłam kilku dietetyków i w końcu trafiłam na odpowiednią osobę! Kompetentna, miła, zna się na tym co robi, rozumie pacjenta, doradzi, osoba kontaktowa, mogę w każdej sprawie dotyczącej diety się z nią kontaktować. Ale to nie było ważne gdyby nie efekty diety, chudnę, nie cierpię na diety, gdyż dieta jest normalna - "życiowa". w 100 % polecam!

Polecam Panią Magdę. Przebieg wizyty jest bardzo profesjonalny, Pani Magda potrafi rozluznic atmosferę, czlowiek mimo duzej tuszy czuje sie komfortowo podczas wizyty, gdyz nie odnioslem wrazenia ze Pani doktor mnie ocenia poprzez kilogramy,a przede wszystkim zna sie na swoim fachu. I mam to czarno na białym, gdyż schudlem już 25 kg, zmieniając swoje nawyki zywieniowe. Spadł mi cukier, cholesterol oraz ciśnienie. Polecam!

Przyszedłem, wysłuchałem, zastosowałem się, schudłem! Co tu jeszcze dużo gadać? Najlepszy, bo skuteczny, gabinet dietetyczny w Gnieźnie. Polecam z całego serca...

Polecam wszystkim gabinet dietetyczny Pani Magdaleny Tymczewskiej-Engler. Dzięki niej niemożliwe stało się możliwe, w ciągu 2 miesięcy schudłem 16 kg, a co najważniejsze zmieniłem nawyki żywieniowe i trzymam nową wagę już 2 lata. Jestem nie tylko o 16 kg lżejszy, ale czuję się też o 16 lat młodszy. Z czystym sercem polecam Panią Magdę i jej gabinet przy ul. Łubieńskiego.

Zarówno indywidualne podejście do pacjenta, motywacja , a przede wszystkim skuteczność działania godna polecenia.

Serdecznie polecam:) Dzięki profesjonalnej opiece p. Magdy wróciłam do swojej wagi i odzyskałam kondycję po ciąży. Nauczyła mnie jak racjonalnie mam się odżywiać, co zmieniło korzystnie nie tylko moją sylwetkę i samopoczucie, ale pozytwnie też wpłynęło na zmianę nawyków żywieniowych całej mojej rodziny.Miła, życzliwa, niezwykle cierpliwa i...bardzo ładna:)

wprost nie mogę się nacieszyc z mojej wieloletniej diety utrzymującej sylwetkę w kapitalnym stanie. Zacząłem już na studiach w San Diego. To trwa już tyle laaaat !Do pani Dr przylatuję specjalnie z Los Angeles bo jest warta tego. Nigdzie nie spotkałem się z takim zaangażowaniem, gdyż jestem strasznie wrażliwy na punkcie swojego wyglądu. Polecam.

Gorąco polecam Panią Magdę... Dzięki niej uzyskałam to o czym od dawna marzłam idealna wagę i wiarę w siebie :) i mimo tego że żyję za granicą kontakt z Panią Magdą był zawsze pomimo dzielących nas kilometrów...Pani doktor jest osoba otwarta chcącą pomóc innym... bardzo mile wspominam naszą współpracę i gorąco polecam...!!!

Najlepszy dietetyk jakiego znam.Dzieki Pani Magdzie zmienilam swoje nawyki zywieniowe i przekonalam sie czym jest racjonalne zywienie.Polecam wszystkim wizyte w tym gabinecie.Pelen profesjonalizm oraz mila atmosfera.