lek. dent. Magdalena Tyńska

Ortodonta

Szalenie profesjonalna i kompetentna osoba. Od lat leczymy dziecko u ortodontów i ortognatyków, głównie w Krakowie i Warszawie, ale okazało się że doktor Tyńska wie co robi i potrafi wspaniale współpracować z innymi specjalistami. Pani doktor doskonale przygotowała dziecko do poważnej operacji. Operujący ortognatyk był pod wrażeniem. Polecam pacjentom "wymagającym", gdzie nie chodzi o ładnego ząbka, czy łuczek, ale o odbudowę funkcji fizjologicznych twarzoczaszki. Wdzięczna matka pacjenta.

Operujący ortognatyk był pod wrażeniem.
Wdzięczna matka pacjenta.

Miła, młoda osoba, z dobrym podejściem do dzieci.Nie głaska po głowie, ale też nie krzyczy(a u innej ortodontki właśnie tak było). Syn był leczony w gabinecie ARS Medica u tej pani. Miał na podniebieniu kła, którego inna ortodontka kazała usunąć, a dr Tyńska ustawiła tego zęba w zaledwie 1,5 roku, choć uprzedzała nas, że może to potrwać dużo dłużej.Jesteśmy zadowoleni. Leczenie przebiegło sprawnie.Koszty chyba takie jak wszędzie, zdarzały się też opóźnienia w wizytach np.40 min.Ale ogólnie było warto.Zawsze trzeba zasięgnąć innej opinii, bo gdybyśmy nie trafili do Ars Mediki to syn nie miałby już górnego kła!

Bardzo dobry ortodonta. Przed leczeniem u pani doktor konsultowało mnie dwóch lekarzy, którzy nie chcieli podjąć się leczenia. Obecnie po dwóch latach leczenia zdjąłem aparat i jest super.

bardzo kompetentna i profesjonalna pani doktor, wreszcie mogę się uśmiechać .. od poczatku leczenia mialam wszystko jasno wytłumaczone i czulam się że jestem w dobrych rękach.

bardzo kompetentna i profesjonalna pani doktor, wreszcie mogę się uśmiechać ..

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Kielce"?

ul. Szczecińska 4a
25-345 Kielce