dr hab. n. med. Magdalena Tyszkiewicz

Psychiatra

3,4
3,7

Jestem wdzięczna doktor Tyszkiewicz ustabilizowała stan mojej mamy w ciągu 2 miesiecy, chodzę do niej po leki już 4 lata i podziwiam jej wiedzę i zaangażowanie. Jeśli myślisz, że którykolwiek psychiatra zrobi coś dla ciebie poza wypisaniem recepty to się mylisz. Ja radzę sobie sama, a na depresję i czarne chmury mam swoje tabletki szczęścia, możesz o tym przeczytać na moim blogu Kolorowe Smaki Życia, www.lebrum.pl, to moja także forma odreagowania. Można bez tabletek, bez psychiatrów, ale na to trzeba sporo wysiłku i pracy nad sobą, wiem co mówię, bo przerabiam to codziennie! Pozdrawiam

Lekarz dawnej daty ale to jak dla mnie plus. Spokój, zrozumienie i klasa. Holistyczne podejście a leki ze współczesnej apteki.

Lekarz dawnej daty ale to jak dla mnie plus. Spokój, zrozumienie i klasa.

Holistyczne podejście a leki ze współczesnej apteki.

Pani Doktor Tyszkiewicz, jest wspaniałym lekarzem. Wizyta była prawdziwie profesjonalna, miła atmosfera i kompetencja jak przystało na lekarza z dorobkiem naukowym i szeroką wiedzą. Bardzo mi pomogła - polecam.

Bardzo mi pomogła - polecam.

Nie polecam a wręcz przestrzegam ! Jedynie z szacunku dla wieku pani doktor nie napiszę zbyt wiele. Zapewne dawno, dawno, bardzo dawno temu pani dr była niezłym psychiatrą ale obecnie ona raczej słabo orientuje się w czasie i przestrzeni. Można wręcz odnieść wrażenie, że pani dr nie kojarzy co się do niej mówi, kto mówi i wogóle w jakim celu mówi.

W dniu wczorajszym byłam na wizycie u dr Tyszkiewicz. Dawno nie spotkałam tak wsłuchanego w pacjenta lekarza.

Nie wierzę w ani jeden pozytyw, na pewno generowany przez samą panią dr.Przestrzegam przed tym lekarzem! Wizyta u niej to istny horror-odzywa się do pacjenta lekceważąco, drwiąco, niedosłyszy-więc niemal trzeba krzyczeć do niej.A ja nie mam zamiaru, aby cała przychodnia poznała moje problemy przez ścianę.Jest wiekową panią, więc pora chyba iść na emeryturę, skoro nie daje rady ogarnąć się w pracy.

Co za ludzie niewazne ile ma lat ta pani,wszyscy psychiatrzy dzialaja wedlug jednego schematu ....mlodszy czy starszy to i tak przepisze tabletki skasuje za wizyte i to wszystko.... Nie myslcie sobie ,ze psychiatra wyleczy was z choroby najwazniejsze jest to ,ze dostaniecie recepte, Ja bralem lekarstwa 12 miesiecy-a od pieciu nie mam depresji bo to nie tabletki mi pomogly, znalazlem sposob na depresje,czuje sie teraz swietnie i powiem wam ,ze kazdy z was moze ja wyleczyc prostymi sposobami....moze kiedys dostane za to nagrode:) z checia pomoge tylko w DEPRESJI bo ...

Ja bralem lekarstwa 12 miesiecy-a od pieciu nie mam depresji bo to nie tabletki mi pomogly, znalazlem sposob na depresje,czuje sie teraz swietnie i powiem wam ,ze kazdy z was moze ja wyleczyc prostymi sposobami....moze kiedys dostane za to nagrode:) z checia pomoge tylko w DEPRESJI bo ja pokonalem irek@windowslive.com

Wizyta zamiast pomóc, zaszkodziła. Doktor pozbawiona wyczucia problemu, nieprofesjonalna i pozbawiona empatii.

Bardzo miła.pani doktor.jako jedyna mi pomogła i profesjonalnie podeszła do mojej choroby.