lekarz Magdalena Ufel

Pediatra

Pani Doktor wspaniała ciepła bardzo cierpliwa osoba przemiła dla małych pacjętów Pani Doktor zawsze odpowiada na pytania konkretnie wszystko wyjaśnia odbiera telefony czasem jak trzeba udzieli porady przez telefon Pani Doktor jest lekarzem prowadzącym moich dzieci jest lekarzem godnym polecenia warto oddać swoje dziecko w ręce Pani Doktor

Wspaniały lekarz ,bardzo ciepła i serdeczna osoba ,dzieci uwielbiają panią doktór ,polecam

Mila zna sie na swojej pracy dokladna ma wspaniale podejscie do dzieci goraco polecam

pani dr. Ufel jest lekarzem godnym polecenia miła sympatyczna cierpliwa delikatna dla dziecka bada bardzo dokładnie cierpliwie odpowiada na każde pytanie polecam w 100%

Nie znam lepszego lekarza. Dzięki niej, u mojego synka, bardzo wczesnie wykryto wadę układu moczowego. Uważna, kompetentna. Skupiona i bardzo delikatna w kontakcie z maluszkiem. Polecam w 100%.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Sosnowiec"?

Adam Gorczyca

Neurolog dziecięcy