lekarz Magdalena Ufel

Pani Doktor wspaniała ciepła bardzo cierpliwa osoba przemiła dla małych pacjętów Pani Doktor zawsze odpowiada na pytania konkretnie wszystko wyjaśnia odbiera telefony czasem jak trzeba udzieli porady przez telefon Pani Doktor jest lekarzem prowadzącym moich dzieci jest lekarzem godnym polecenia warto oddać swoje dziecko w ręce Pani Doktor

Wspaniały lekarz ,bardzo ciepła i serdeczna osoba ,dzieci uwielbiają panią doktór ,polecam

Mila zna sie na swojej pracy dokladna ma wspaniale podejscie do dzieci goraco polecam

pani dr. Ufel jest lekarzem godnym polecenia miła sympatyczna cierpliwa delikatna dla dziecka bada bardzo dokładnie cierpliwie odpowiada na każde pytanie polecam w 100%

Nie znam lepszego lekarza. Dzięki niej, u mojego synka, bardzo wczesnie wykryto wadę układu moczowego. Uważna, kompetentna. Skupiona i bardzo delikatna w kontakcie z maluszkiem. Polecam w 100%.

uratowała moje dziecko, potrafiła do mnie do domu przyjezdzac codziennie by kontrolowac stan dziecka ( w szpitalu w czeladzi lekarze popełnili błąd w leczeniu dzieciaka a ona mi go uratowała )

Bardzo dobry lekarz,wykazuje duzo cierpliwości.Niezwykle starannie bada dziecko.\,zdecydowanie godna polecenia.

Pani Dr.Ufel leczyła mnie kiedy byłam dzieckiem a teraz leczy moje dzieci ufam jej. Dla mnie jest najlepszym lekarzem !uratowała mojemu dziecku życie i dziękuję Jej z całego serca!

Lekarz godny polecenia!!! W szpitalu, tuż po porodzie Pani Doktor poświęciła mojemu synkowi bardzo dużo uwagi. Zleciła mnóstwo dodatkowych badań, żeby stwierdzić, dlaczego dziecko nie przybiera na wadze. Dlatego po wyjściu ze szpitala, chodziliśmy na wizyty kontrolne do Pani Doktor, mieliśmy 100% zaufanie.

Lekarz godny polecenia!!!