lek. dent. Magdalena Wałęsińska

Pani Doktor Magdalena Wałęsińska to Lekarz z powołania Bardzo Dobry człowiek Pani Doktor indywidualnie podchodzi do pacjentów,Respektuje kartę praw pacjenta.Pani Doktor jest Fachowcem Wielkiej klasy oraz nieocenionej Wysokiej kultury osobistej.Dla Pani Doktor na pierwszym miejscu jest dobro klienta.Pani Doktor dobiera metody ,techniki leczenia do potrzeb każdej osoby.Pani Doktor jest Delikatna,i Jedyna w Swoim fachu.Dziękuje Pani Doktor za Wszystko. Gorąco i Szczerze Polecam pacjentka Dorota Ż

Pani dr. Wałęsińska Rewelacyjna pani stomatolog bardzo subtelna i delikatna. Polecam gorąco jest idealna dla dorosłych jak i dzieci. Podczas zabiegów prowadzi z pacjentem interesujące rozmowy i udziela fachowych porad. Polecam !!!

Ja jestem zadowolona i mogę polecić innym! Do takiej Pani az miło się chodzi! Wyleczyłam nie tylko sobie ząbki ale tez moim bliskim!

Super stomatolog, moje 2 letnie dziecko dało sobie wypełnić bolącego ząbka, bez jednej łzy i na następny dzień chciało wracać do gabinetu do tej miłej Pani.

Rewelacyjna pani stomatolog bardzo subtelna i delikatna. Ma najpiękniejsze paznokcie w powiecie Zgierskim! Polecam gorąco jest idealna dla dorosłych jak i dzieci. Podczas zabiegów prowadzi z pacjentem interesujące rozmowy i udziela fachowych porad. Polecam !!!

Jedyny lekarz stomatolog u którego bez obaw moge sie leczyć,bardzo delikatny,potrafi zrozumiec pacjenta i szanuje go.

Przemiła, cierpliwa i delikatna!! Polecam ją zwłaszcza osobom bojącym się stomatologa!! Moje dzieci ja uwielbiają!!

Zdecydowanie polecam. Byłam już u kilku dentystów w Zgierzu (m. in. prywatnie u dr K. Pietrzak-Górskiej, dr Barbary Tomczak) i mam porównanie co do sposobu i efektów leczenia. Przykro jest mi, że niektórzy lekarze zamiast pomagać - szkodzą. Pani dr Magdalena Wałęsińska to zdecydowanie kompetentny lekarz dentysta, a przy tym niedrogi (oby tak zostało ...) i z bardzo przyjaznym podejściem do pacjenta. Ma świetne wyczucie, jest delikatna, nie inwazyjna. Ja jestem w 100% zadowolona i moje zęby też :-)))

Przesympatyczna młoda pani doktor.Starannie wykonuje swoją pracę, nie spieszy się,potrafi stworzyć miłą,luźną atmosferę.Wyczerpująco udzielała informacji na interesujące mnie tematy.Polecam!!!