Magdalena Węgrewicz

Ortodonta

Bardzo nie polecam!. Leczylem sie 3 lata i musialem zmienic ortodonte, bo nosilbym kolejne 3 lata. Pani Doktor na wizyte przeznacza okolo 15 minut i potem sie tworza bardzo duze kolejki. Kilka razy na wizyte musialem czekac okolo 2-3 godzin i nie zostalem o tym wczesniej poinformowany. Po 2 latach noszenia apartu zrobila mi sie przerwa miedzy jedynkami, mimo tego, ze nigdy wczesniej jej nie mialem - Pani doktor po prostu zle przykleila zameczki na zebach. Bardzo sie ciesze, ze zmienilem ortodonte!

Odradzam! Lecze się juz 3,5 roku i końca nie widac. 3 razy w ciągu leczenia chciałem zmienic ortodonte, ale nikt sie nie chciał podjac kontynowania po owej Pani dr. Tyle lat, mnóstwo pieniedzy, nerwów, stresu, ze mnie az serce boli!. Marzył mi się ładny usmiech, ale u tej Pani to chyba sie doczekam po 15 latach. Jest mnóstwo dobrych ortodontów a ja musiałem trafic na takiego :(. Smiem watpic w umiejetnosci Pani Węgrewicz.

Swietna, ciepła, kompetentna.Wyraźnie lubi ludzi i swoją pracę.

Swietna, ciepła, kompetentna.Wyraźnie lubi ludzi i swoją pracę.