lekarz Magdalena Węgrzyn

Lekarz rodzinny

Nie znam lepszej lekarki. Zaangażowana, dokładna, dociekliwa, z ogromną wiedzą, a przy tym ludzka i przesympatyczna.

bardzo lubię tę Panią - zawsze dokładnie tłumaczy mechanizmy choroby, nie wiem, czy każdego to interesuje, ale ja staram się słuchać uważnie, w końcu to moje zdrowie. nigdy wczesniej nie spotkalam sie z takim podejsciem do pacjenta, zeby mowic mu bardzo dokladnie i objasniac skomplikowane mechanizmy jak rownemu sobie. Przeciwnie, wczesniej jak o cos pytalam to lekarze objawiali zniecierpliwienie, a przeciez mam prawo wiedziec. ponadto p. magdalena ma bardzo wysoka kulture bycia, skromnosc, takt, delikatnosc i widac, ze szczerze angazuje sie w proces leczenia pacjenta, ze zalezy jej na poprawie zdrowia. Zawsze wychodze od niej pokrzepiona. wspaniala specjalistka i niezwykla osobowosc. chodze na nfz na armii krajowej i nie jest to wpis podyktowany checia zysku ; p

Pani doktor jest niezwykle uprzejma, życzliwa i przede wszystkim kompetenta. Zawsze wszystko wytłumaczy, uspokoi, troszczy się o pacjenta i przepisze wszystkie potrzebne badania czy skierowanie bez proszenia i robienia łaski... Mało tego tłumaczy jak zażywać lekarstwa( jestem farmaceutą i wiem, że niestety nie każdy lekarz informuje pacjenta jak i kiedy zażyć dany lek, co jest niezwykle smutne). Z ręką na sercu mogę polecić każdemu panią doktor. Znam wielu lekarzy, a takich jak ta pani, niestety trzeba ze świeczką szukać.

Pani Węgrzyn jest znakomita ! Przy niej choroby i różne dolegliwości stają się lżejsze :) Ma niesamowitą wiedzę, wszystko tłumaczy, dodaje otuchy, jest dociekliwa. Bezbłędna. Oby wszyscy lekarze byli tacy jak Pani Węgrzyn !

Świetny kontakt z pacjentem, duża wiedza, skromność, dociekliwość. Polecam każdemu!

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Kraków"?

Słomczyńskiego 18/47

Anna Stefura

Lekarz rodzinny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kozłówek" Sp. z o.o.
Na Kozłówce 29

Grzegorz Pawlik

ulica Radzikowskiego 19/6

FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Długa 38/118 (I piętro)