lekarz Magdalena Węgrzyn

Lekarz rodzinny

Genialna jako lekarz i człowiek!!!! Bardzo lubię Panią doktor nie tylko za jej uprzejmość, serdeczność, kompetencje i profesjonalizm, ale również za to, że stara się zrozumieć i szuka rozwiązań nawet w sprawach trudnych i skomplikowanych. Czuję się zdrowy i podniesiony na duchu po wizycie u Pani Doktor!!!

Nie znam lepszej lekarki. Zaangażowana, dokładna, dociekliwa, z ogromną wiedzą, a przy tym ludzka i przesympatyczna.

bardzo lubię tę Panią - zawsze dokładnie tłumaczy mechanizmy choroby, nie wiem, czy każdego to interesuje, ale ja staram się słuchać uważnie, w końcu to moje zdrowie. nigdy wczesniej nie spotkalam sie z takim podejsciem do pacjenta, zeby mowic mu bardzo dokladnie i objasniac skomplikowane mechanizmy jak rownemu sobie. Przeciwnie, wczesniej jak o cos pytalam to lekarze objawiali zniecierpliwienie, a przeciez mam prawo wiedziec. ponadto p. magdalena ma bardzo wysoka kulture bycia, skromnosc, takt, delikatnosc i widac, ze szczerze angazuje sie w proces leczenia pacjenta, ze zalezy jej na poprawie zdrowia. Zawsze wychodze od niej pokrzepiona. wspaniala specjalistka i niezwykla osobowosc. chodze na nfz na armii krajowej i nie jest to wpis podyktowany checia zysku ; p

Pani doktor jest niezwykle uprzejma, życzliwa i przede wszystkim kompetenta. Zawsze wszystko wytłumaczy, uspokoi, troszczy się o pacjenta i przepisze wszystkie potrzebne badania czy skierowanie bez proszenia i robienia łaski... Mało tego tłumaczy jak zażywać lekarstwa( jestem farmaceutą i wiem, że niestety nie każdy lekarz informuje pacjenta jak i kiedy zażyć dany lek, co jest niezwykle smutne). Z ręką na sercu mogę polecić każdemu panią doktor. Znam wielu lekarzy, a takich jak ta pani, niestety trzeba ze świeczką szukać.

Pani Węgrzyn jest znakomita ! Przy niej choroby i różne dolegliwości stają się lżejsze :) Ma niesamowitą wiedzę, wszystko tłumaczy, dodaje otuchy, jest dociekliwa. Bezbłędna. Oby wszyscy lekarze byli tacy jak Pani Węgrzyn !

Świetny kontakt z pacjentem, duża wiedza, skromność, dociekliwość. Polecam każdemu!

najlepsza lekarka na świecie, zawsze potrafi pomóc i zapewnia kompleksową opiekę, wyratowała mnie z niejednego kryzysu zdrowotnego i zawsze (nawet kiedy nieplanowo) przyjmowała z troską, dodając otuchy i tłumacząc co mi się dzieje

Pani Doktor jest super specjalistką a przede wszystkim ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Piszę to z własnej perspektywy zarówno jako pacjentka jak i osoba pracująca w opiece zdrowotnej. Polecam ją wszystkim swoim znajomym:)

Pani doktor Magdalena Węgrzyn jest znakomitym lekarzem, a przy tym uroczą kobietą !!!

Chodzę do pani doktor od paru lat i nie zamieniłabym jej na żadną inną. Jest jedynym lekarzem publicznej służby zdrowia, do którego chodzę (specjalistów po przykrych doświadczeniach wybieram wyłącznie z grona tych prywatnych) i czasem nie mogę wyjść ze zdumienia, że trafiłam na nią w małej, publicznej przychodni, i że prezentuje standard charakterystyczny bardziej dla prywatnych placówek. Jest niezwykle kompetentna, o wszystko pyta, wszystko tłumaczy, ma wspaniałą wiedzę, ale i intuicję. Daje skierowania, a nie jak inni lekarze twierdzi, że wyczerpał się limit albo że jestem młoda i nie muszę robić żadnych badań. Wzbudza zaufanie, jest przesympatyczna, ciepła i troskliwa. Potrafi uspokoić i dodać otuchy, gdy coś naprawdę się dzieje. Szczerze ją uwielbiam i polecam ją każdemu z czystym sumieniem. Cała mojej rodzina do niej chodzi i wszyscy ją uwielbiają i ja bardzo cenią. Gdy zadzwoni jej telefon, przeprasza, jest zmieszana, a nie jak inni lekarze bez słowa zaczyna rozmowę i nawet nie zauważa, że w gabinecie jest też pacjent. Podsumowując, to idealny lekarz i najlepszy lekarz rodzinny, do jakiego kiedykolwiek chodziłam, Nigdy jej nie zamienię na żadnego innego :)