lekarz Magdalena Wierusz

Dermatolog

B. Mały kontakt z pacjentem, brak pytań i zainteresowania pacjentem ze strony Pani Doktor, nic się nie dowiedziałam zadając pytania na , które otrzymywałam bardzo okrojone odpowiedzi z których nic nie wynika. Nie polecam. Wyszłam jak weszłam z brakiem wiedzy po którą przyszłam.

Totalne rozczarowanie podejściem do pacjenta. Prywatna wizyta wcześniej umówiona opóźniona. Diagnoza lekarska polegała na pytaniu "Co Panu dolega?", po czym nie zostało przeprowadzone, żadne badanie diagnostyczne. Lekarka potwierdziła moją diagnozę, z którą sam przyszedłem i kazała stosować lek z reklamy telewizyjnej, na wiadomość, że lek był już stosowany i nie pomaga padła odpowiedz "To proszę nie stosować i iść po skierowanie do lekarza rodzinnego". Ogólnie wizyta trwała 7 minut i kosztowała 80zł. Totalny brak profesjonalizmu, po wizycie prywatnej oczekiwałbym chociaż jakiegoś badania no i paragonu za usługę... Nie polecam tej ...

Totalny brak profesjonalizmu, po wizycie prywatnej oczekiwałbym chociaż jakiegoś badania no i paragonu za usługę... Nie polecam tej Pani 'dermatolog' !!!
Poza tym nie umie słuchać ze zrozumieniem...
Nie polecam tej Pani 'dermatolog' !!!

Pani Wierusz jest super lekarzem, ma podejście psychologiczne do pacjentów... lecze się u niej na krosty na buzi, dzięki niej mam wieksza motywacje do leczenia i nie załamuje się już tak pozdrawiam