lek. dent. Magdalena Wlazło-Tusklek. dent. Magdalena Wlazło-Tusk - zdjęcie profilowe

lek. dent. Magdalena Wlazło-Tusk

Stomatolog

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:3,0/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
3,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
3,0
Poświęcony czas
3,0
Kompleksowość podejścia
3,0
Uprzejmość
3,0
Godny polecenia
3,0
Dodaj opinię

O mnie

Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym z wykorzystaniem mikroskopu. Wykonuje również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej, periodontologii, chirurgii prostej, oraz ...

Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym z wykorzystaniem mikroskopu. Wykonuje również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej, periodontologii, chirurgii prostej, oraz protetyki. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Doświadczona lekarka wkładająca wiele serca w swoją pracę. Świetnie porozumiewa się z pacjentem. Szczegółowo objaśnia proces leczenia.

WięcejMniej

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Nie polecam tej Pani, pomimo, że jestem klientką kliniki w Orłowie, nie zostałam przyjęta z bólem w poniedziałek w 5 dobie po ekstrakcji dolnej szóstki. Dr Magdalena Wlazło - Tusk po 3 godzinach od mojej rozmowy z recepcjonistką, telefonicznie poinformowała mnie, że już SKOŃCZYŁA pracę i może wystawić e-receptę. Ponieważ nie wierzyłam w to co słyszę dodała, że ewentualnie jutro rano może umówić wizytę. Zapłaciłam 700zł za zabieg usunięcia ze zdjęciem, dr Magdalena Wlazło - Tusk odmówiła kontroli pacjentki kliniki z bólem. Trzy godzinie cierpliwie czekałam po kliniką. Nieporozumienie.

Nie polecam tej Pani, pomimo, że jestem klientką kliniki w Orłowie, nie zostałam przyjęta z bólem w poniedziałek w 5 dobie po ekstrakcji dolnej szóstki. Dr Magdalena Wlazło - Tusk po 3 godzinach od mojej rozmowy z recepcjonistką, telefonicznie poinformowała mnie, że już SKOŃCZYŁA pracę i może wystawić e-receptę. Ponieważ nie wierzyłam w to co słyszę dodała, że ewentualnie jutro rano może umówić wizytę.
Zapłaciłam 700zł za zabieg usunięcia ze zdjęciem, dr Magdalena Wlazło - Tusk odmówiła kontroli pacjentki kliniki z bólem. Trzy godzinie cierpliwie czekałam po kliniką. Nieporozumienie.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pani Doktor Wlazło -Tusk, przeprowadziła u mnie poważny i skomplikowany zabieg . Jestem jej niezmiernie wdzięczna za wysokiej klasy profesjonalizm i za opiekę lekarska . Mam do niej pełne zaufanie .

Pani Doktor Wlazło -Tusk,
przeprowadziła u mnie poważny i skomplikowany zabieg .
Jestem jej niezmiernie wdzięczna za wysokiej klasy profesjonalizm i za opiekę lekarska .
Mam do niej pełne zaufanie .

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat