lek. dent. Magdalena Wlazło-Tusklek. dent. Magdalena Wlazło-Tusk - zdjęcie profilowe

lek. dent. Magdalena Wlazło-Tusk

Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym z wykorzystaniem mikroskopu. Wykonuje również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej, periodontologii, chirurgii prostej, oraz protetyki. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Doświadczona lekarka wkładająca wiele serca w swoją pracę. Świetnie porozumiewa się z pacjentem. Szczegółowo objaśnia proces leczenia.

Nie polecam tej Pani, pomimo, że jestem klientką kliniki w Orłowie, nie zostałam przyjęta z bólem w poniedziałek w 5 dobie po ekstrakcji dolnej szóstki. Dr Magdalena Wlazło - Tusk po 3 godzinach od mojej rozmowy z recepcjonistką, telefonicznie poinformowała mnie, że już SKOŃCZYŁA pracę i może wystawić e-receptę. Ponieważ nie wierzyłam w to co słyszę dodała, że ewentualnie jutro rano może umówić wizytę. Zapłaciłam 700zł za zabieg usunięcia ze zdjęciem, dr Magdalena Wlazło - Tusk odmówiła kontroli pacjentki kliniki z bólem. Trzy godzinie cierpliwie czekałam po kliniką. Nieporozumienie.

Pani Doktor Wlazło -Tusk, przeprowadziła u mnie poważny i skomplikowany zabieg . Jestem jej niezmiernie wdzięczna za wysokiej klasy profesjonalizm i za opiekę lekarska . Mam do niej pełne zaufanie .

Pani Doktor Wlazło -Tusk,
przeprowadziła u mnie poważny i skomplikowany zabieg .
Mam do niej pełne zaufanie .